Polska - Estonia. Wynik na żywo i relacja live - Eliminacje Euro 2024

PGE Narodowy / 21.03.2024
Przemysław Kuwał

Akt. 21/03/2024, 22:38 GMT+1

22:34
Reprezentacja Polski wypadła dziś znakomicie. Po golach Frankowskiego, Zielińskiego, Piotrowskiego, Szymańskiego i samobóju rywali wygrywamy 5:1. We wtorek o awans zagramy z Walią, która pokonała w Cardiff Finlandię 4:1.
91'
Koniec meczu! Wygrywamy 5:1 i jesteśmy w finale baraży!
90'
Tylko minuta doliczona.
90'
Rezultat jest znanym Estończycy już nie próbują przeszkadzać Polakom.
87'
Puchacz idealnie na nogę Buksę, a ten dobrze złożył się do strzału i trafił w boczną siatkę.
83'
Polacy wrócili do spokojnego budowania ataków.
79'
Niespodzianka. Gol dla Estonii i jest 5:1. Brak zdecydowania Bednarka w polu karnym Vetkal pakuje piłkę do siatki. Szczęsny jest wściekły! To tak naprawdę pierwszy atak rywali.
77'
5:0!!! Szymański błyskawicznie po wejściu trafia do bramki,kończąc dwójkową akcję z Zalewskim. Taką drużynę chcemy oglądać!
76'
74'
4:0!!! Zalewski minął rywala na prawym skrzydle, dośrodkowanie trafiło w jednego z rywali i wpadła do siatki. Zabawa trwa!
73'
Trzy zmiany u Polaków. Schodzą Świderski, Zieliński i Piotrowski, wchodzą Buksa, Moder i Szymański.
71'
69'
Polski koncert trwa. Ten gol padł po kolejnej tego wieczoru bardzo ładnej akcji.
68'
GOOOOLLL!!! 3:0 Piotrowski z przepięknym strzałem z dystansu!
69'
Potężny strzał Lewandowskiego po krótkim dryblingu. Był rykoszet. Szkoda, bo to mógł być piękny gol.
67'
Seria zmian u Estończyków, ale trudno uwierzyć, by obraz gry mógł ulec zmianie.
65'
Polacy rozklepali całą obronę rywali, ale strzał Lewandowskiego znów zablokowany.
64'
Seria dośrodkowań i zablokowanych strzałów. Estończycy są kompletnie zdominowani.