Jesteśmy w Hamburgu, gdzie przed chwilą rozpoczął się mecz czwartek kolejki Bundesligi pomiędzy HSV Hamburg i FC Koeln. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

Bundesliga / 4. kolejka
Volksparkstadion / 27.08.2011

Akt. 27/08/2011, 17:21 GMT+2

17:21
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, za kilkanaście minut poczytamy się na tekstówce z meczu Wisły Kraków z Lechią Gdańsk.
90
KONIEC!!!! Kolonia wygrywa 4:3 w Hamburgu, pozostawiając gospodarzy w przepaści dolnych rejonów tabeli.
89
BLISKO PODOLSKI! Dużo miejsca jest do gry za linią obrony gospodarzy, ale reprezentant Niemiec tym razem nie trafił uderzając z ostrego kąta.
17:17
Co za niesamowity mecz - kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego, tym razem Rittera i beznadziejne zachowanie golkipera HSV. Czech Drobny piąstkował piłkę, mimo, że obok niego było trzech obrońców. Ta trafiła do wprowadzonego przed chwilą Kanadyjczyka McKenny i ten jakimś cudem zmieścił piłkę między dziesiątką graczy skomasowanych w polu karnym.
87
GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! 3:4!!!!!!!!!!!!!! McKenna!!!!!!!!!!!
84
Zmiana w zespole gości - Kanadyjczyk Kevin McKenna zastąpił Jajalo.
83
Wprowadzony kilkanaście minut temu na boisko pomocnik pokonuje Drobnego wykorzystując dośrodkowanie Jajalo z rzutu rożnego. CIężko powiedzieć kto za jego krycie odpowiadał, bo gracz gości miał sporo miejsca na właściwe przyłożenie nogi na 12. metrze.
83
GOOOOOOOOOOOOOL!!!!! CLEMENS!!!!!!!!!!! 3:3!!!!!!!!!!!!!!!
81
Zmiana w zespole gospodarzy - w miejsce Mladena Petricia na boisku melduje się Jose Paolo Guerrero.
80
Dobra interwencja Rajkovicia - serbski obrońca wykazał się najlepszym refleksem we własnym polu karnym i wybił "na uwolnienie" bezpańską piłkę.
76
POPRZECZKA! Potężnym uderzeniem popisał się po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów z piłką Per Ciljan Skjelbred, Varvodić nie dotknął piłki, ale uratowała go poprzeczka.
75
A Som nie jest w stanie kontynuować gry, zastępuje go blyskotliwy holenderski skrzydłowy Eljero Elia.
74
Coraz częściej akcja dzieje się na połowie gospodarzy, jak na razie jednak nic z tego pozytywnego dla gości nie wynika.
73
Leży na boisku Som i zwija się z bólu po faulu Clemensa, masazyści mają co robić.
68
Zmiana w zespole gości - Christian Clemens zastąpił Andrezinho.
67
NIEUZNANY GOL!!! Po kolejnym dośrodkowaniu Aogo trafł do bramki gospodarzy Westermann, sędzia dopatrzył się spalonego, choć w momencie zagrania piłki kapitan gospodarzy nie był na pozycji spalonej.
16:54
anonim_zks (#27) - nie był widoczny poza tą akcją.
65
Żółte kartki dla Aogo i Novakovicia - Słoweniec zrobił "stołek" skaczącemu do główki obrońcy gospodarzy, ten potem z kolei zaczął go popychać.
61
Wspaniale wykończył akcję Koreańczyk! Dostał znakomite podanie z głębi pola za linię obrony, z łatwością ograł Brazylijczyka Andrezinho (który po jego zwodzie się wywrócił) i precyzyjnym strzałem nie dał szans Varvodiciovi.