Jesteśmy na Rhein-Neckar-Arena, gdzie już za kilka minut piłkarze Borussii Dortmund rozpoczną kolejne spotkanie w drodze po mistrzostwo Bundesligi. Dzisiaj podopieczni Jurgena Kloppa zmierzą się z 1899 Hoffenheim, a na tekstówkę z tego spotkania zaprasza Stinger.

Bundesliga / 26. kolejka
PreZero Arena / 12.03.2011

Akt. 12/03/2011, 17:26 GMT+1

17:26
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger, już od 18 poczytamy się na tekstówkach z Krakowa i Manchesteru.
90
Chwilę później sędzia Drees zakończył to spotkanie, Hoffenheim wygrało z Borussią Dortmund 1:0.
90
STARKE!!! Golkiper gospodarzy potwierdza świetną formę dzisiaj, parując w ostatnich sekundach poza bramkę strzał Da Silvy z najbliższej odległości. A po chwili popisowo wyłapal dośrodkowanei z rzutu rożnego.
90
I jeszcze jedna zmiana, już całkowicie taktyczna, w zespole gospodarzy - schodzi z boiska Salihović, a zastąpił go Dominik Kaiser.
17:22
wawrzek - przepraszam, ale nie do końca rozumiem.
90
I Islandczyk, niczym Braylijczyk Nilmar w czwartkowym meczu Ligi Europy, już w pierwszym kontakcie z piłką mógł zdobyć gola, uderzył jednak niecelnie w bardzo dobrej sytuacji.
89
ZMIANA! Z boiska schodzi Ibisević nagrodzony owacją, a w jego miejsce na ostatnie minuty wbiega Islandczyk Sigurdsson.
88
W końcu jakiś strzał gości, ale uderzenie Barriosa choć celne, to było tak lekkie, że nawet ja złapalbym uderzoną piłkę. Pijąc w tym samym momencie kawę :).
87
CO TO BYŁBY ZA GOL! Fenomenalnie zrobił to Ibisević, Bośniak najpierw świetnie przyjął piłkę, a potem fantastycznie uderzył z dystansu. Czemu więc nie ma gola? Gdyż piłka wylądowała na poprzeczce. Weidenfeller nawet nie drgnął.
17:15
tommaster - eeeee tam, nie wierzę w takie powody.
85
Z kolei z każdą minutą lepiej prezentują się gospodarze, teraz indywidualną akcję przeprowadził Vukcević, ale jego strzał zlapał pewnie Weidenfeller.
83
Do końca spotkania coraz bliżej i wcale nie wygląda to tak, jakby Borussia miała tutaj wyrównac. Słaby jak na razie mecz lidera Bundesligi.
83
Bardzo ładnie zbiegł na bliższy słupek Ibisević przy rzucie rożnym, ale po dośrodkowaniu Salihovicia uderzył niecelnie.
80
Starke pewnie wyłapał dośrodkowanie Piszczka, dobrze prezentuje się dzisiaj golkiper Hoffenheim.
78
Żółta kartka dla Da Silvy który przytrzymywał za koszulkę Salihovicia.
77
Zmiana w Borussii - witamy na boisku Mohammeda Zidana, który zastąpił Grosskreutza.
76
Blisko błędu był Felipe Santana, Brazylijczyk stracił piłkę pod wlasnym polem karnym na rzecz Ibisevicia, po chwili jednak udało mu się ją odzyskać i ostatecznie Bośniak go sfaulował.
75
Mamy zmianę w zespole gospodarzy - zupełnie bezproduktywnego Ryana Babela zastąpił Roberto Firmino.
72
Pierwszy raz w okolicach pola karnego gospodarzy wszedł Blaszczykowski, wywalczył jednak tylko rzut rożny.