Akt. 11/03/2011, 22:21 GMT+1

22:21
Na teraz to już wszystko. Trzymajcie się, przypominam, że jutro o 15.30 BVB gra z Hoffenheim. Dzięki. Adios!
22:20
Bohaterami, oprócz strzelców goli, byli właśnie Peszko i zwłaszcza bramkarz Rensing, który grał jak natchniony.
22:19
Co można powiedzieć o tym spotkaniu? Było to spotkanie dobre. Było to spotkanie, w którym swój talen potwierdziły największe gwiazdy gospodarzy. Był to również mecz, w którym na duże pochwały zasłużył dużo biegający i cofający się do obrony Peszko.
90'
I... Koniec. Sędzia nic nie doliczył. Drużyna FC Koeln, mimo że w pierwszej połowie miała sporo problemów, zdeklasowała Hannover aż 4:0.
89'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! BRAMKA BRAMKA BRAMKA BRAMKA! GOOOOOOOOOOOL! Novakovic wykorzystał świetne podanie Yabo i podwyższył po strzale głową na 4:0.
88'
Hannover ma jeszcze wolny. Będzie wrzutka w pole karne jak nic. A może... Tak, wrzutka poszła, ale nic z tego.
22:14
Jajalo mówi papa. A w jego miejsce z numerem 43. Makino.
86'
Rensing przy piłce. WYBIŁ! Poleciała dalekooo...
86'
Jeszcze zmiana u gości: Schlaudraff bye bye, Chahed wchodzi.
83'
Novakovic!!! Na spalonym, a wydawało się, że będzie gol nr 4 dla gospodarzy.
82'
Kolonia jest coraz pewniejsza utrzymania.
22:08
Tak więc, również jak szanowny Pan red. Szpakowski, już robię podsumowanie. To był mecz walki i zarazem mecz, w którym drużyna z Kolonii miała dużo szczęścia. Ale od czego są największe gwiazdy, będący w dobrej formie Novakovic i Podolski? To dzięki nim, a także dzięki dobrej grze skrzydłowych Peszki i Clemensa, gospodarze zapiszą na swoim koncie trzy punkty.
79'
Polak podał do Podolskiego, a ten podaniem wzdłuż linii bramkowej uruchomił Novakovica. Temu nie pozostało nic innego, jak tylko dostawić nogę.
79'
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL. PESZKO ZACZĄŁ AKCJĘ! A WYKOŃCZYŁ NOVAKOVIĆ.
78'
Żółta kartka dla Cherundolo za wybicie piłki Podolskiemu z rąk.
76'
Petit kolejny raz próbował z dystansu. Obok bramki.
73'
Kibice Kolonii są tak szczęśliwi, że robią meksykańską falę.
71'
Peszko do Novakovica... I Podolski... Peszko na skrzydło... zagranie ręką "Szerulondo"? Piłka ponownie w polu karnym, pada na glebę jeden z piłkarzy gospodarzy, ale sędzia mówi "Nie, nie, nie było faulu. Wstań więc jeśli jesteś chłopem."