W piątkowy wieczór meczem Borussii Dortmund z Werderem Brema nowy sezon rozpoczęła piłkarska Bundesliga. Czas ruszyć dalej, a na sobotni mecz Greuther Furth z Bayernem Monachium zaprasza Stinger.

Bundesliga / 1. kolejka
Sportpark Ronhof Thomas Sommer / 25.08.2012

Akt. 25/08/2012, 17:20 GMT+2

17:20
Za wspólnie spędzony czas dziękuje Stinger. Zapraszam na 18:30 na tekstówkę z meczu Chelsea - Newcastle, emocjji na Stamford Bridge nie powinno zabraknąć.
17:18
Bayern zwycięzył 3:0 i wskakuje na pozycję lidera. Nie musiał się przy tym specjalnie zmęczyć.
90
KONIEC MECZU!!! Także w drugiej połowie sędzia Gagelmann nie doliczył ani minuty.
89
Żółta kartka dla Boatenga, niepotrzebnie na tak ostry wślizg decydował się obrońca Bayernu na wysokości pola karnego.
88
Jeszcze jedna zmiana w zespole Bayernu - Anatolij Tymoszczuk zastąpił Kroosa.
87
NIE MA GOLA!!! A na 4:0 mógł podwyższyć Pizarro, któremu świetnie wyłożył piłkę Robben.
17:12
kacperson07 - zdjęcie podobno też można wyśledzić u Pana Googlowskiego. Nie ma lekko, by zaskoczyć czytelników :).
83
Zamieszanie w polu karnym Bayernu, niezbyt pewnie zachował się we własnej szesnastce Dante, ale sędzia przerwał grę po zagraniu ręką piłkarza Furth.
81
Zmiana w zespole Bayernu - Claudio Pizarro zastąpił Mandżukicia.
79
Będzie to bramka samobójcza, choć może to być również trafienie zapisane Robbenowi. Z lewej strony pola karnego Holender chciał mocno zagrać przed bramkę, piłka jednak odbiła się od jednego z obrońców i wpadła obok bezradnego Gruna.
79
GOOOOOOOOOOOOOOL!!!! 0:3!!!!!!!!!!!!!! SAMOBÓJ!!!!!!!!!!!!!!!
76
Akcja gospodarzy, a w polu karnym zawitał prawy obrońca Nehrig. Nie zdołał jednak oddać strzału na bramkę Neuera.
72
Zmiana w zespole Bayernu - Bastian Schweinsteiger zmienił Shaquiriego, dobry występ Szwajcara w swoim debiucie w Bundeslidze.
16:58
kacperson07 - akurat nie sprawdzałem, czy to był mecz z Wolfsburgiem, ale był to trzeci występ kagawy w Bundeslidze. Brawo!
71
Mocny strzał Robbena, ale dobrze piłkę do boku odbił Grun.
69
Schodzi (a nawet zbiega) z boiska Sebastian Tyrała, a zastępuje go Zoltan Stieber.
68
Żółta kartka dla Luiza Gustavo.
16:52
ZAGADKA - Shinji Kagawa zdobył dzisiaj gola dla Manchesteru United, w swoim drugim meczu w Premier League. W którym swoim występie w Bundeslidze Japończyk trafił do bramki po raz pierwszy grając w Borussii Dortmund? Postarajcie się nie zgadywać, tylko wyszukać odpowiedź :).
65
Przewaga Bayernu rośnie po każdym strzelonym golu, teraz gospodarze mają problemy z wyjściem z własnego pola karnego.
62
Fall, który właśnie cudem uniknął drugiej żółtej kartki kończy swój udział w meczu, a zastąpił go na szpicy Ilir Azemi, to piłkarz rodem z Kosowa.