Willian krytykowany za nadwagę i wakacyjną formę. Arsenal przegrał sparing - Premier League

16/07/2021, 11:55 GMT+2

W formie jest niestety mocno wakacyjnej. Brazylijczyk Willian najwyraźniej zapomniał o sportowym trybie życia i po powrocie do klubu z przerwy wakacyjnej sylwetkę zaprezentował daleko odbiegającą od tej piłkarskiej.

33. urodziny świętować będzie 9 sierpnia. Najlepsze lata kariery, te spędzone w Chelsea i w kadrze narodowej, już za nim.
Z Arsenalem związał się na trzy sezony w połowie sierpnia roku 2020. O zachwytach nie ma mowy - odwrotnie, jego pozycja w ekipie prowadzonej przez Mikela Artetę jest coraz słabsza. A teraz jeszcze i ta historia.

Oczekują poważnego podejścia do obowiązków

W kontrolnym spotkaniu Arsenal przegrał z Hibernian F.C. 1:2. Honorowego gola strzelił Emile Smith Rowe, w końcówce, kiedy Kanonierzy przegrywali 0:2.
Po Willianie nadwagę widać było wyraźną. I duże braki w treningu. Po meczu fani w mediach społecznościowych wytknęli mu i jedno, i drugie, podkreślając, że od piłkarza reprezentującego barwy ich ukochanego klubu oczekują poważnego podejścia do obowiązków.
W ostatnim sezonie Premier League Arsenal miejsce zajął tylko ósme. Hibernian zmagania w szkockiej Premiership zakończył na pozycji trzeciej.

Autor: kaz / Źródło: eurosport.pl