Real Madryt - Inter Mediolan: wynik na żywo i relacja live - Liga Mistrzów

07/12/2021, 19:28 GMT+1

Real Madryt pokonał Inter Mediolan na zakończenie grupy D Ligi Mistrzów. Na Santiago Bernabeu Królewscy triumfowali 2:0 i przypieczętowali awans do fazy pucharowej z pierwszego miejsca.

Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w naszym serwisie.
Tym samym Królewscy przypieczętowują awans z pierwszego miejsca w grupie D. Inter zajmuje drugą lokatę.
Koniec meczu! Real zasłużenie wygrywa 2:0.
Ostatnie minuty tego meczu. Chyba nic już się nie zmieni. Real rozgrywa piłkę, wyczekując na końcowy gwizdek.
Zamieszanie w polu karnym. Gapiostwo obrońców Interu, ale Real tego nie wykorzystał. Mariano Diaz mógł, a nawet powinien trafić do siatki.
Eden Hazard pojawił się na boisku. To dopiero drugi mecz trapionego kontuzjami Belga w tej edycji Champions League.

GOOOOOLLLL! Cóż za trafienie wprowadzonego niedawno Marco Asensio! Uderzył znakomicie, w samo okienko! Bramkarz nawet nie drgnął.
Trudno będzie Interowi coś zrobić w tym meczu. Mistrzowie Włoch nie mają już za bardzo pomysłu, jak zagrozić bramce Courtoisa.
Bastoni przerywa kontrę Realu. Fauluje Jovicia, za co ogląda żółtą kartkę.
Inter zaczyna się gubić. Nic dziwnego. Stracili bardzo ważnego piłkarza i grają w osłabieniu.
Gagliardini zmienia Lautaro Martineza.
Barella ukarany czerwoną kartką! Uderzył pięścią w nogę Brazylijczyka.
Zagotowało się na murawie. Barella starł się z Militao. Sędzia konsultuje się z VAR-em.
Zmiany w Interze. Na boisku pojawił się doświadczeni Chilijczycy - Alexis Sanchez i Arturo Vidal.
Casemiro! Uderzał po ziemi Brazylijczyk, ale Handanović na posterunku.
Jović sprawdził Handanovicia strzałem z ostrego kąta. Ten zaskoczyć się nie dał i odbił piłkę.
Żółta kartka dla D'Ambrosio. Faulował Viniciusa.
Rzut rożny dla Realu, uderzał Casemiro ale bardzo niecelnie.
Barella marnuje znakomitą sytuację! Był niemal w sytuacji sam na sam, ale przestrzelił nad bramką.
Gramy!
Wracamy na Santiago Bernabeu.
A co się dzieje na innych stadionach? Szybki rzut okiem.

W pierwszej połowie przy piłce częściej był Inter (56 procent), oddał też więcej strzałów (13), ale to Real (7) był bliżej strzelenia drugiego gola.

Koniec pierwszej połowy. Real prowadzi, ale Inter również miał swoje szanse.
Słupek! Rodrygo może mówić o ogromnym pechu. Niewiele brakowało, a Real prowadziłby 2:0.
Wymiana ciosów w końcówce pierwszej połowy tego spotkania. Atakują raz jedni, raz drudzy.
Real mógł niespodziewanie odpowiedzieć. Sam na sam z Handanoviciem wyszedł Jović. W bramkę jednak nie trafił.
Wciąż trwa oblężenie szesnastki gospodarzy. Perisić próbował uderzać przewrotką, ale nie trafił czysto w futbolówkę.
Rzut rożny dla zespołu z Mediolanu. Do strzału głową doszedł Perisić, ale kąt był zbyt ostry i nie zmieścił piłki w świetle bramki.
Inter napiera, podchodzi wysoko i odbiera piłkę. Real cierpliwie przesuwa w defensywie.
Dżeko strzela głową po dośrodkowaniu Perisicia, ale zrobił to zbyt słabo. Courtois łapie piłkę.
Vinicius upada w polu karnym. Szukał kontaktu z rywalem, co dostrzegł sędzia. Nie ma jednak żółtej kartki za próbę wymuszenia jedenastki.
Próbuje szybko odpowiedzieć Inter. Martinez szukał podaniem Barelli w polu karnym.

KROOOOSSS! Ależ gol! Strzelił Niemiec sprzed pola karnego i trafił fantastycznie! Real prowadzi 1:0.
I już jesteśmy w drugim polu karnym. Rodrygo trafił jednak tylko w boczną siatkę.
Perisić zablokowany w polu karnym. Coraz bliżej otwarcia wyniku tego meczu.
Dziesięć minut gry za nami. Może podobać się to spotkanie. Jedni i drudzy szukają gola.
Barella przewraca się w polu karnym. Twierdzi, że był faulowany, ale sędzia nie reaguje.
Znów Brozović! Piłka ląduje na górnej siatce bramki Królewskich.
I odpowiedź Interu. Mocno uderzał Brozović, ale trafił w obrońców.
Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Strzelał Vinicius Junior, ale minimalnie się pomylił.
Zaczynamy! Real na biało, Inter w czarnych trykotach.
Czas na hymn Ligi Mistrzów!
Piłkarze już w tunelu. Za moment pojawią się na murawie Santiago Bernabeu.
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Niemiec Felix Brych.
Za 10 minut początek wielkiego szlagieru.
Inter na papierze wygląda mocno.

Gospodarze, o czym wiedzieliśmy już wcześniej, osłabieni dziś brakiem Karima Benzemy.

W meczu pierwszej kolejki na San Siro górą był Real. Mediolańczycy mogli pluć sobie w brodę - mieli sporo sytuacji.
Dobry wieczór! Liczymy na wielkie emocje w Madrycie. Przed ostatnią kolejką Real i Inter zapewniły już sobie udział w 1/8 finału, ale dzisiejszy mecz zdecyduje o tym, kto awansuje z pierwszego, a kto z drugiego miejsca. W lepszej sytuacji są Królewscy, którzy mają 12 punktów. Nerazzurri o dwa mniej.
Autor: red. / Źródło: eurosport.pl