Liga Mistrzów 2021/22. Young Boys Berno - Manchester United: Cristiano Ronaldo znokautował ochroniarkę

14/09/2021, 21:13 GMT+2

Chwile grozy w Lidze Mistrzów. Rozgrzewający się przed meczem z Young Boys Berno nowy nabytek Manchesteru United Cristiano Ronaldo spudłował, dosłownie nokautując stojącą za bramką ochroniarkę.

O piekielnej mocy Ronaldo co i rusz przekonują się kolejni bramkarze, że wystarczy wspomnieć sobotni mecz Premier League z Newcastle, w którym Portugalczyk zdobył dwie bramki.
Na rozgrzewce przed pierwszym meczem w Lidze Mistrzów nowych-starych barwach (wrócił do Manchesteru po 12 latach) Portugalczykowi zabrakło jednak ciut precyzji. Po jednym z jego potężnych strzałów piłka minęła bramkę i trafiła w stojącą tuż obok przedstawicielkę służb porządkowych, która prawdopodobnie stała tyłem i nie miała się jak uchylić.

Skończyło się na strachu

Pod wpływem uderzenia kobieta przewróciła się i przez dłuższą chwilę leżała na ziemi w bezruchu. Natychmiast zajęli się nią koledzy ze służb porządkowych. Z pomocą błyskawicznie pospieszył też Ronaldo, który gdy tylko zorientował się, co się stało, przeskoczył bandy reklamowe i znalazł się przy poszkodowanej. W pierwszą pomoc włączyli się również stojący w pobliżu strażacy, jak i ludzie ze sztabu Czerwonych Diabłów.
Sytuacja wyglądała groźnie, ale skończyło się na strachu. "Ofiara" Ronaldo szybko doszła do siebie, a szeroki uśmiech na jej twarzy przywrócił prezent od Portugalczyka, który przekazał jej koszulkę meczową.

Przykry incydent nie odcisnął też żadnego piętna na samym Ronaldo, który wyregulował celownik i w 13. minucie trafił do bramki. Po przerwie Manchester United stracił jednak dwa gole i na otwarcie fazy grupowej Ligi Mistrzów w dramatycznych okolicznościach przegrał z Young Boys 1:2.
Autor: łup/TG / Źródło: eurosport.pl