Grzegorz Krychowiak strzelił pierwszego gola w barwach Krasnodaru - Piłka nożna

22/09/2021, 17:28 GMT+2

Grzegorz Krychowiak zdobył premierową bramkę w barwach Krasnodaru. Jego drużyna wygrała w Pucharze Rosji z ekipą FK Leningradets.

Pomocnik reprezentacji Polski ustalił wynik środowego meczu w 85. minucie. Wcześniej pierwszego gola wbił przed przerwą Eduard Spertsyan.
Krasnodar zwyciężył na wyjeździe 2:0 i jest liderem grupy A (w Pucharze Rosji rozgrywana jest faza grupowa).

Krychowiak powołany do kadry

Krychowiak doczekał się debiutanckiego trafienia w Krasnodarze, do którego trafił w sierpniu z Lokomotiwu Moskwa. Piłkarz podpisał kontrakt obowiązujący do 2024 roku. Do tej pory zagrał w sześciu meczach ligowych.
Krychowiak od roku 2018 występuje w rosyjskiej ekstraklasie, gdzie jest jednym z czołowych zawodników ligi na swojej pozycji. Z Lokomotiwem dwukrotnie sięgnął po krajowy puchar. Wcześniej był zawodnikiem między innymi Sevilli i PSG.
W poniedziałek Krychowiak został powołany przez selekcjonera Biało-Czerwonych Paulo Sousę na październikowe mecze eliminacji mistrzostw świata z San Marino i Albanią.

Autor: kz/TG / Źródło: eurosport.pl