Na korcie centralnym w Zagrzebiu zakończył się właśnie mecz deblowy, w którym Erlich/Ram pokonali Braccialego/Rosola w dwóch setach. To oznacza, że za kilka minut rozpocznie się pojedynek Łukasza Kubota z Cypryjczykiem Marcosem Baghdatisem. Na tekstówkę zaprasza Stinger.

M. Baghdatis vs L. Kubot | Zagrzeb
Men's Singles | Runda 2. | 02.02.2012 | Zagrzeb
M. Baghdatis (6)

L. Kubot

Akt. 02/02/2012, 14:48 GMT+1

14:48
Tekstówkę prowadził Stinger, trzymajcie się ciepło (co przy obecnej pogodzie nie jest łatwe).
14:47
Cypryjczyk za około 2 godziny będzie jeszcze rywalizował w meczu deblistów, a dla Polaka zakończył się udział w turnieju w Zagrzebiu.
14:47
NIESTETY! Baghdatis pokonuje Łukasza Kubota 6:4, 6:2, a zajęło mu to godzinę i siedemnaście minut.
14:46
Piłka meczowa dla Baghdatisa.
14:46
30:30. Baghdatis dwie piłlki od wygrania meczu... Kubot dwie piłki od przełamanie :).
14:44
Po 15 w ósmym gemie.
14:43
zolfex - niestety nie można.
14:43
No i chyba jest po herbacie, Cypryjczyk przełamał Kubota i prowadzi 5:2. Za chwilę przy swoim serwisie będzie miał szansę zakończyć mecz...
14:42
Break point dla Baghdatisa...
14:40
Serwuje teraz Kubot. Ale w siódmym gemie przegrywa 15:30.
14:39
Niestety, kolejny raz Baghdatis skutecznie broni swojego podania. 2:4.
14:38
Chyba nic z tego, 40:15 dla Baghdatisa.
14:37
15:15 w szóstym gemie.
14:35
Kolejne dwie piłki również dla Polaka, gem dla Kubota.
14:34
30:30.
14:33
Niefajnie, 0:30 w piątym gemie.
14:31
Jak to mówił Jack Bauer - "Damm it", gem dla Baghdatisa i 3:1 dla Cypryjczyka w drugim secie.