Poza kortem Agnieszka Radwańska i Caroline Wozniacki są przyjaciółkami, jednak na nim żadna z nich nie odpuszcza. Obie panie zmierzą się ze sobą w III rundzie turnieju Rogers Cup. Która z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? Zapraszamy na relację tekstową z tego meczu.

20:43
To na tyle z tego spotkania. Zapraszam na relację ze spotkania Pucharu Polski Arka Gdynia - Śląsk Wrocław. Ja Wam dziękuję. Do zobaczenia!
20:42
Wygrała lepsza. Tyle i aż tyle. Radwańska, która wróciła po przerwie, nie miała pomysłu na Wozniacki. A Dunka grała dzisiaj jak natchniona. Odważnie, pewnie, bezbłędnie niemal przez całe spotkanie. Tyle wystarczyło.
1:6
Koniec! Agnieszka Radwańska przełamana w ostatniej akcji meczu. Wozniacki wygrała 6:3, 6:1 i awansowała do ćwierćfinału Rogers Cup w Toronto.
1:5, 0:40
A teraz błędy Radwańskiej i Wozniacki znów ma piłki meczowe.
1:5
Przełamana! Wozniacki przełamana! Na własną prośbę.
0:5, A:40
Teraz Wozniacki gra dla Radwańskiej! Musiała tylko zakończyć akcję celnym smeczem. Trafiła w siatkę.
0:5, 40:40
Równowaga! Wozniacki straciła nerwy i swoją przewagę.
0:5, 30:40
Na razie dwie pierwsze szanse niewykorzystane. Agnieszka jeszcze się broni.
0:5, 0:40
Trzy piłki meczowe dla Wozniackiej.
0:5, 0:30
Nawet gdy na początku Polce udaje się przebić kilka piłek, to w końcu przychodzi moment, w którym uderza w siatkę. Brakuje koncentracji.
0:5
Przełamanie. Niestety Wozniacki nie ma ani jednej chwili słabości, Radwańska popełnia błąd za błędem.
0:4, 0:40
A Polka wywala piłki po autach. W głowie już chyba przegrała ten mecz.
20:28
Jak tak gra Wozniacki, to cóż można poradzić...
0:4
Wozniacki idzie jak burza. Bezbłędna gra Dunki. Radwańska blednie z akcji na akcję.
0:3
Błąd Radwańskiej i już 3:0 dla Wozniackiej w drugim secie.
0:2, 0:40
Kapitalny refleks, odważna gra i Wozniacki na dobrej drodze do wygrania trzeciego gema. Idealnie teraz spisuje się Dunka, która nie boi się gry przy siatce.
0:2
"Nie"! No nie.. Agnieszka miała przewagę, później ją zmarnowała, a w końcu obiła siatkę. Już po uderzeniu wiedziała, że popełniła błąd, ale gema jej to nie zwróci. Wozniacka prowadzi 2:0 w drugim secie.
0:1, A:40
Pięknie! Bardzo dobry wypad do siatki i Radwańska znów ma szansę na przełamanie Wozniackiej.
0:1, 40:40
Agnieszka miała szansę na przełamanie, ale... wyrzuciła piłkę w aut. Szkoda.
0:1, 40:40
Ten drugi gem raz przechodzi w ręce Radwańskiej, raz w ręce Wozniackiej. Jedna i druga popełniają błędy, które ostatecznie mogą kosztować je przegranie gema.