Witamy z Tokio. Zaraz rozpocznie się mecze Agnieszki Radwańskiej z Jeleną Janković w drugiej rundzie Toray Pan Pacific Open.

Polka wygrała tego gema i cały mecz!
40:30 dla Polki i znowu bardzo długa wymiana. Piłka setowa!
14:01
6:5. Bardzo, ale to bardzo ważny gem dla Agnieszki. Nasza tenisistka wyszła naparwdę z wielkich tarapatów. Trzymamy kciuki za Polkę.
13:56
5:5. Po kliku ważnych słowach trenera Wiktorowskiego "Isia" zaczęła grać. Nasza zawodniczka zaczęła chodzić do siatki i zaczęła grać bardzie agresywnie. Janković udało się obronić dwa brejkpointy, ale Radwańska zachowała więcej zimnej krwi.
13:48
5:4. Nie jest dobrze, bo Polka znów przegrała gema. Agnieszka chyba jest już zmęczona, a Serbka uwierzyła w siebie i robi swoje. Nie wygląda to najlepiej...
13:45
Do Robert171294: Z najważniejszych wydarzeń oczywiscie, że będziemy robić, tak jak dziś z tego meczu.
13:43
4:4. Polska tenisistka gra cały czas na tym samym poziomie, natomiast jej rywalka zaczęła w końcu lepiej grać.
13:38
4:3. Bekhend z wysoku Agnieszki Radwańskiej zakończył kolejny gem. Polka objęła prowadzenie i to chyba był jej najlepszy gem.
13:34
3:3. Janković odrobiła straty i wyrównała. Przypomnijmy, że przegrywała już 0:3.
13:28
3:2. Przełamanie dla Serbki i Polka przegrywa tego gema.
13:24
3:1. Janković wygrała dopiero pierwszego gema w drugim secie, gdzie zagrała zupełnie inaczej. Czy rywalka Polki uwierzyła w siebie?
13:17
3:0. Janković zupełnie nie miała nic do powiedzenia. Grała w tym gemie bardzo słabo, nerwowo i popełniała dużo błędów. To wszystko sprawia, że Radwańska jest bilżej zwycięstwa w drugiej rundzie turnieju w Tokio.
13:14
2:0. Podwójny błąd swerwisowy Serbki kończy drugiego gema i Polka porwadzi już 2:0.
13:11
Trzy brejkpointy dla Agnieszki!
13:08
1:0. Na początku gema Polka ośmieszyła Janković bardzo efektowym lobem. Radwańska już prowadzi na początku drugiego seta.