W 1. rundzie turnieju WTA Toray Pan Pacific Open w Tokio Agnieszka "Duma Polski" Radwańska mierzy się z Białorusinką Olgą Govortsową. Japonia jest dla Isi miejscem szczęśliwym - w 2008 roku awansowała tu do ćwierćfinału, a rok później do półfinału. Jak będzie teraz? Witamy na naszej relacji.

10:22
Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na eurosport.pl.
10:21
KONIEC. BRAWO AGNIESZKA! POLKA NA DUŻYM LUZIE POKONUJE OLGĘ GOVORTSOVĄ I JEST W TRZECIEJ RUNDZIE TURNIEJU W TOKIO.
10:21
Ale kompromitujący smecz Białorusinki! Z metra trafiła w siatkę i Isia ma piłkę meczową!
10:19
Ładna akcja Govortsovej! Przycisnęła Isię kilkoma mocnymi piłkami i prowadzi 30:15.
10:17
Jednak nie. Govortsova wygrała tego gema i przegrywa 3:5.
10:16
Czy mecz skończy się tak, jak pierwszy set? Czyli przełamaniem? Nie mamy nic przeciwko! Po 30.
10:12
BRAWOOOOOOO! Radwańska przejęła kontrolę i prowadzi 5:2. Już tylko minuty do końca tego meczu. Okazuje się, że ze złamanym palcem też można grać.
10:11
Jak lew walczy Radwańska. Nie daje się przełamać. Wywarła presję na Olgęi ta tradycyjnie trafia w siatkę.
10:09
A jednak zerwała się Govortsova! Teraz ona ma dwa brejkpointy.
10:06
JEST PRZEŁAMANIE. TEN MECZ JUŻ DŁUGO NIE POTRWA. Govortsova popełnia podwójny błąd serwisowy przy brejkpoincie.
10:06
Raz aut, raz siatka. Govortsova popełnia MASĘ niewymuszonych błędów. Trwa walka Isi o przełamanie.
10:04
Z taką Govortsovą to wygrałaby chyba większość zawodniczek WTA. Białorusinka miała gema na widelcu, ale w prostej sytuacji wyrzuciła piłkę w aut. Gramy na przewagi. I już brejkpoint Isi.
10:01
Govortsova gra na siłę i to czasami przynosi efekty. Wygrywa dwie piłki przy swoim podaniu.
09:58
Pytania, jak Govortsovej udało się przełamać Agnieszkę w pierwszym gemie pierwszego seta? Od dłuższego czasu Białorusinka ma spore problemy z jej podaniem. Teraz szybki gem i 3:2 dla Polki.
09:56
Sympatia publiczności jakby po stronie Govortsovej. Gdy zdobędzie punkt, rozlegają się całkiem śmiałe brawa. Olga nie dała się przełamać. Mamy po 2.
09:54
Govortsova miała cały wolny kort, a trafiła w aut. I jeszcze zmarnowała przy tej okazji challenge. No cóż, tonący brzytwy się chwyta. Isia zmierza po przełamanie.
09:52
Zaczynamy czwartego gema. Podaje Olga.
09:51
Na luzaczku Radwańska radzi sobie z Olgą. Teraz zawstydziła ją lobem. A gema kończy asem serwisowym i prowadzi 2:1.
09:49
Teraz serwisami zaimponowała Białorusnka. Kilka bomb, as na koniec i gem wygrany do zera. 1:1, serwis Agnieszki.
09:46
Białorusinka jak może pomaga Agnieszce. Popełnie dużo błędów. I Isia już prowadzi 1:0.