Witamy serdecznie w Stuttgarcie. Wszyscy fani kortów ziemnych doczekali się w końcu chwili, gdy pojawi się na nich Polka.

G. Arn
Bartosz Rainka

Akt. 25/04/2012, 17:36 GMT+2

17:35
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Już teraz zapraszamy na kolejne mecze Agi do eurosport.pl. Za kilkanaście minut ściągniemy dla Was WIDEO z ostatnich piłek obu setów i z pomeczowym wywiadem z Agnieszką. Zapraszamy.
17:35
Kolejną rywalką Polki (w 3. rundzie) będzie lepsza z pary Amanmuradova - Cibulkova.
17:34
Winnery: 23-19 Agnieszka
17:33
- Staram się grac sprytnie. Chyba się z tym urodziłam. Wszystko zależy jednak od tego, kto znajduje się po drugiej stronie siatki - powiedziała Radwańska.
17:32
Spotkanie trwało godzinę i 18 minut.
17:31
Koniec!!! Agnieszka wygrywa 6:3, 6:4. Mecz bez historii. Przewaga Polki dużo większa niż wskazywałby na to wynik.
17:30
As serwisowy Agi nr 5 i dwie setowe.
17:29
Arn czuje się tak pewnie grając bekhendem, że wręcz obiega forhend.
5:4
Arn bekhendem w siatkę i mamy drugie przełamanie dla Polki w tym secie. Aga nie mogła wymarzyć sobie lepszego momentu na breaka.
17:27
Radwańska wyrzuciła piłkę bekhendem na minimalny aut.
17:26
15/40 Arn forhendem w siatkę i dwa breakpointy dla Polki.
17:25
0/30 Udany początek Agi. A może inaczej... nieudany w wykonaniu Arn.
4:4
Bardzo dobre podanie umożliwiło Polce zwycięstwo w gemie serwisowym do "15". To był chyba jeden z najszybszych gemów tego meczu.
3:4
Arn nie ma problemów z wygrywaniem swoich gemów serwisowych. Dobre podanie ustawia większość wymian. Tym razem wygrała do "30".
3:3
Aga wygrywa swój gem serwisowy do "30". W najważniejszych sytuacjach Polki nie opuściła intuicja, idealnie odczytując zamiary rywalki.
17:13
Radwańska ma na swoim koncie 14 niewymuszonych błędów. Aż 11 z bekhendu.
2:3
A jednak Arn. Skutecznie zaatakowała i obroniła swoje podanie. Znów w najwazniejszych monetach mogła liczyć na swoje podanie.