Witamy z Dausze!!! Za chwilę Kim Clijsters i Samantha Stosur pojawią się na korcie, aby rozegrać pierwszy półfinał w turnieju Masters. Relację przeprowadzi dla was Kaszaj!

K. Clijsters vs S. Stosur | WTA Finals
Women's Singles | Półfinał | 30.10.2010 | Doha
K. Clijsters (3)

S. Stosur (5)

Akt. 30/10/2010, 18:07 GMT+2

18:07
7:6, 6:1 - TO JUŻ KONIEC. Pewne zwyciestwo Kim Clijsters, która zagra w jutrzejszym finale. Stosur nie wytrzymała psychicznie
18:03
5:1, to już koniec. Kolejne przełamanie serwisu Stosur, która robi na korcie co chce
17:58
4:1, Kim przy swoim podaniu całkowicie kontroluje sytuację. W drugim secie przegrała tylko jeden punkt!!!
17:56
3:1, Samantha trochę się wyluzowała, chyba widzi, że nie ma już nic do stracenia
17:53
3:0, gem zakończony asem przez Clijsters, która gra coraz pewniej
17:50
2:0 dla faworytki. Stosur chyba nie wytrzymuje psychicznie dajac rywalce kilka prezentów w tym gemie
17:47
1:0, dobry początek Kim, pewnie wygrany inauguracyjny gem
17:42
7:6 set CLIJSTERS, faworytka wygrywa pierwszą partię w półfinale mistrzowskiego turnieju w Dausze
17:41
6:3, ojejku. Stosur podchodzi do siatki, ma rywalkę na widelcu, ale łatwą piłkę wyrzuca w aut
17:40
5:3 Kim, która teraz trafia w linię. Rywalka sprawdza, ale nie ma racji. Piłka wyraźnie zahaczyła o linię
17:39
3:3, panie idą łeb w łeb. Teraz zmieniają strony kortu
17:38
2:2, ale teraz dała się nabarać Stosur, która smeczowała, ale Kim stała na linii piłki i spokojnie minęła rywalkę
17:29
Stosur daje rywalce dwa prezenty i to tym razem Kim na dwa b.p.
17:26
5:5. Kim pokazuje klasę w końcówce tego gema. - Tak grają tylko najlepsi - podsumował komentujący w Eurosporcie ten mecz Tomasz Wiktorowski
17:24
Mamy piłkę setową dla Stosur, przy po 30 Kim popełnia podwójny błąd
17:21
5:4 prowadzi Stosur, pod koniec gema pomógł jej mocny serwis
17:20
Panie się rozegrały. Coraz mniej błędów z obu stron. Jest po 40 przy podaniu Stosur (a prowadziła już 40:15)