Witamy w Kalifornii. Za chwilę zegary pokażą godzinę 11:00, a więc czas zacząć piątkowe zmagania w Carlsbadzie.

21:38
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Zapraszamy na kolejne relacje tekstowe NA ŻYWO do serwisu eurosport.pl. Do zaklikania.
21:37
W całym meczu Dominika popełniła aż siedem podwójnych błędów serwisowych. Ula na pewno miała swoje szanse. Szkoda tylko, że nie potrafiła ich wykorzystać.
21:36
Słowaczka wykorzystała pierwszą piłkę meczową i wygrała mecz 6:4, 6:4. W obu partiach była lepsza o jedno przełamanie.
21:34
15/40 Znów górą returnująca. Dwie meczowe Cibulkova.
4:5
Jest, udało się! Ula wraca do gry. Jest kolejny break i teraz trzeba już tylko wygrać swoje podanie.
21:30
30/40 Jeszcze nie wszystko stracone. Polka może odrobić straty, ma breakpoint.
3:5
Kolejny break w wykonaniu Cibulkovej. Seria przełamań trwa. Trzy ostatnie gemy padły łupem returnujących. Ula pierwszym podaniem trafia ze skutecznością ledwie 36%.
21:25
15/40 Teraz to Dominika ma dwie szanse na przełamanie.
3:4
Udało się! Druga okazja wykorzystana i jest rebreak w wykonaniu Polki. Wciąż wszystko w tym secie i meczu jest jeszcze możliwe.
21:20
Przewaga Ula. Breakpoint nr 2 w tym secie.
21:20
40/40 Niewykorzystana również i tym razem.
21:19
30/40 Podwójny błąd serwisowy Słowaczki i jest szansa przed Polką.
21:17
Słowaczka bardzo dobrze serwuje w tej partii. Uli może być trudno o rebreaka.
2:4
I niestety również pierwsze przełamanie! Dominika obejmuje prowadzenie 4:2 i jest już tylko dwa gemy od meczu.
21:15
30/40 Niestety to Cibulkova ma pierwszy w tym secie breakpoint.
21:12
Temperatura powietrza wynosi 26 st. C. Niebo bezchmurne. Nic tylko grać.
21:12
Za chwilę minie godzina rywalizacji na korcie centralnym w Carlsbadzie.
2:3
Cibulkova odpowiada gemem wygranym do "30". O losach drugiego seta może zadecydować jedno przełamanie.
2:2
Na takiego gema czekaliśmy! Ula nie oddała rywalce punktu i znów mamy remis. Polka coraz lepiej serwuje. Wciąż bez breakpointów w tej partii.
1:2
Słowaczka znów górą przy swoim podaniu. Ula tym razem przegrała do "30". Na razie bez przełamań w drugim secie.