2
Piotr Onami

Akt. 04/10/2017, 18:33 GMT+2

5:2
Symboliczny koniec Agnieszki Radwańskiej? Czwarty gem serwisowy Polki w tym secie i czwarty break... Nie radzi sobie Radwańska z własnym serwisem
4:2
Światełko w tunelu. Radwańska odrabia jednego gema. Teraz tylko wygrać własne podanie i pojawi się iskierka nadziei na odwrócenie losów pojedynku
4:1
4:1. Po prostu. Kasatkina ma już przewagę dwóch przełamań. Pekin, mamy problem!
3:1
Sytuacja Radwańskiej staje się coraz gorsza. Ostatni dzwonek dla Polki do uratowania tego pojedynku!
2:1
Dramat. Agnieszka Radwańska przełamana po raz szósty w tym spotkaniu. Niestety chyba nie da się wygrać meczu bez swojego podania, choć z drugiej strony to kobiecy tenis, więc jeszcze poczekajmy z ferowaniem wyroków
1:1
Powtórka z rozrywki? Dwa gemy, dwa przełamania. Tak zaczął się trzeci set. Radwańska nie daje za wygraną!
1:0
Fatalnie rozpoczyna się decydujący set. Agnieszka Radwańska przełamana na początek...
7:5
Stało się. Daria Kasatkina wygrywa seta 7:5 i odrabia straty. W związku z tym czeka nas decydująca partia
6:5
NIE, NIE, NIE! W kluczowym momencie Kasatkina przełamuje Radwańską. Teraz to Polka pod ścianą!
5:5
Ależ to była szansa! Wydawało się, że Radwańska jest już w ogródku, ale najpierw znakomita akcja Rosjanki, a potem as serwisowy i wynik odrobiony
4:5
Mimo późnej pory coraz goręcej w Pekinie! Napięcie sięga zenitu, bo Radwańska wielkimi krokami zbliża się do zwycięstwa. Cztery piłki i Iśka w ćwierćfinale!
4:4
Zdecydowanie wyrównało się to spotkanie
3:4
Były cztery breaki z rzędu, teraz dla odmiany trzy gemy wygrane przez serwujące. Jesteśmy na prostej drodze do tie-breaka
3:3
Oko za oko, gem za gem. Kasatkina nie daje odskoczyć Radwańskiej. Zaczyna się kluczowy moment seta, a może i całego meczu. Podaje Polka!
17:29
Pustoszeją trybuny w Pekinie, ale nic dziwnego, za pół godziny wybije północ. Trzymamy kciuki, żeby do tego czasu było już po wszystkim
2:3
TAK JEST! Agnieszka Radwańska w końcu, w końcu wychodzi na prowadzenie. Po raz pierwszy w drugim secie
17:26
Zaczyna się jednak źle. 0:30... Pobudka!
2:2
TO SIĘ NIE DZIEJE! Czwarty gem, czwarte przełamanie. Obstawianie wyniku w tym meczu to prawdziwa jazda bez trzymanki! Radwańska odrabia straty. Najwyższy czas, żeby to ona teraz zaatakowała
2:1
W Pekinie kwadrans po 23, tymczasem Kasatkina ponownie przełamuje Radwańską i znów obejmuje prowadzenie. Trzy przełamania w trzech pierwszych gemach. Prawdziwy rollercoaster w ostatnim meczu dnia China Open