Za chwilę rozpoczniemy relację z meczu trzeciej rundy turnieju na twradych kortach w Pekinie. Na przeciw siebie staną Karolina Woźniacka i Petra Kwitowa.

C. Wozniacki vs P. Kvitová | Pekin
Women's Singles | 3. runda | 07.10.2010 | Pekin
C. Wozniacki (1)

P. Kvitová

Akt. 07/10/2010, 15:06 GMT+2

15:06
Kończymy relację i zapraszamy na kolejne.
15:05
Tak jest, Wozniacka w ćwierćfinale turnieju na twardych kortach w Pekinie. Tym samy Dunka objęła prowadzenie w rankingu. W 1/4 finału zmierzy się z Aną Ivanovic
15:03
Piłka meczowa dla Karoliny
15:02
5:2 dla Wozniackiej. Chyba za wczęsnie pisaliśmy o tym, że Kwitowa zaczyna lepiej grać.
15:01
Wozniacka w przełamaniach wymiata. Dunka polskiego pochodzenia ma 100% skuteczności
14:58
Można śmiało napisać o odrodzeniu Kwitowej. Czeszka zdołała przełamać Dunkę. Zoabaczymy jak długo Kwitowa będzie tak dobrze grać.
14:52
Kwitowa wygrywa własny gem serwisowy. W końcu się udało, ale 4:1 dla Woźniackiej.
14:50
Dużo, za dużo popełnia błędów Kwitowa, co wykorzystuje Wozniacka. Kolejny gem dla Dunki polskiego pochodzenia. Gdyby nie błędy Czeszki ten gem mógł się zakończyć jej zwycięstwem
14:45
Karolina wygrała pięć gemów z rzędu!
14:44
Kwitowa przy stanie 40:15 trafiła w siatkę. Potem Czeszka popełniała podobne błędy i zrobiło się 40:40. Przewagę objęła Wozniacka przełamująć Kwitową
14:38
Drugi gem w drugim secie dla Dunki. Wygląda na to, żę Karolina będzie liderką w rankingu.
14:35
Pierwszym gem w drugim secie i już Karolina objęła prowadzenie, przełamując swoją rywalkę. Kwitowa znacznie przewyższa Wozniacką w niewymuszonych błędach.
14:31
Serwuje Kwitowa
14:30
Zaczynamy drugiego seta!
14:30
Jest!!! Dunka wygrała pierwszego seta 6:3.