Hej. Tu eurosportowi fani tenisa. Agnieszka Radwańska w nocy z wtorku na środę rozbiła w pył Eugenie Bouchard. Czy Linette stać na podobny wyczyn? Na to liczymy. Przed nami, miejmy nadzieję, udany wieczór z tenisem w wersji kobiecej.

6
64
6

Akt. 23/08/2017, 22:31 GMT+2

I był. KONIEC MECZU. Zhang wygrywa w trzech setach. 6:3, 6:7, 6:3. Szkoda tego pojedynku w wykonaniu Magdy, niemniej było tutaj sporo fragmentów godnych polecenia. W New Heaven mamy już tylko Isię, a Linette szykuje się do US Open. Do przeczytania.
3:5
I znowu breakpoint. I znowu nie po myśli Magdy. Chinka jest agresywna jaby się najadła szaleju i po prostu lepiej znosi trudy tego pojedynku. A ten trwa już dwie i pół godziny. To będzie chyba ostatni gem wieczoru.
3:4
I idzie za ciosem Zhang. Rozegrała się, jest agresywna i odzyskała prowadzenie w tym secie. To się nazywa udana praca.
3:3
I chyba niepotrzebnie się emocjonowaliśmy. Teraz bez większych problemów i emocji przełamała Magdę Chinka. Do 30, bólu nie uświadczywszy.
My mamy podobne odczucia. Magda to człowiek enigma. Przynajmniej na korcie.
3:2
JEEEST. Linette przełamuje Zhang, która decydującą piłkę wpakowała w siatkę. Ależ sukces. Patrząc zwłaszcza przez pryzmat tego, co działo się na początku meczu.
2:2
Przeokropnie długi był ten gem. Przeokropnie długi, ale liczy się, że zwycięski w wykonaniu naszej zawodniczki. Po wielu przepychankach, przewagach, zwrotach akcji to ona bierze tego gema. Jest po dwa i wszystko wraca do punktu wyjścia. Wciąż czekamy na przełamanie w secie trzecim.
0:30
Szybko powróciła do zdrowia i do formy Zhang. Teraz po zdecydowanych forhendach spod siatki zdobywa dwa szybkie punkty.
22:06
A teraz narzeka na pewne bóle Chinka. Nieprzyjemny problem sprawia jej prawy bark.
1:2
I niestety. Była bliska przełamania Magda, miała Chinkę nawet na widelcu, lecz ostatecznie nic tu nie ugrała. Jest 2:1 dla starszej z pań. Tej 28-letniej z Tiencinu.
22:00
Kibice zachwyceni.
40:40
Bardzo długi ten gem. Przy remisie po 40 obie zawodniczki to popełniają głupie błędy, by po chwili je naprawiać, gdy tylko przychodzi na to czas. Czekamy na decyzyjny moment. I niech będzie to moment należązy do Magdy.
1:1
Jeden do jednego. Po trosze dzięki dobremu serwisowi, po trosze dzięki bardzo dobrej grze w dalszej częsci wymian. Jest sporo nadziei na ćwierćfinał, bo i dobrze to wygląda.
0:1
Szkoda, że trochę ochłonęła Linette w międzysetowej przerwie. Teraz po masie własnych błędów przegrywa gema do 30.
21:47
Twitter oczywiście pod wrażeniem.
7-3
Udało się za drugą. Wielkie brawa dla odradzającej się Linette. Tak trzymać! Mamy seta numer trzy.
6-3
CUDOWNY bekhend Polki i ma aż trzy piłki setowe do wybronienia.
4-3
O, proszę. Nie dość, że przełmała rywalkę Linette, to jeszcze dzięki challenge'owi. Wprawne oko Polki. Bardzo zbliżyła się tym samym do trzeciego seta.
3-2
Zostawia własny serwis z wględnie dobrym wynikiem nasza faworytka. Ale tylko względnie dobrym... Zaraz dwa serwisy Zhang i znowu to ona wyjdzie na prowadzenie. Kluczem będzie tu przełamanie.
21:39
"Gratulacje z okazji męk z KONTUZJOWANĄ Linette. Fatalna postawa" - jeden z internautów nie kryje rozczarowania postawą Chinki.