Tymczasem Hurkacz przegrał w tie-breaku 3-7. Szkoda.
03:39
Polka zatem w ćwierćfinale w Montrealu po raz pierwszy w karierze.
03:38
Co za gem Polki. Prawdziwa mistrzyni. Świątek wygrała dziesiątego gema trzeciej partii bez straty punktu. Warto było czekać, aby zobaczyć tak prezentującą się 22-latkę!
03:35
Muchova wytrzymała presję i zmniejszyła stratę do gema. (4:5). Za chwilę Polka serwuje, aby wygrać mecz.
03:28
Ponownie kapitalnie serwowała Świątek i w wielkim stylu objęła prowadzenie 5:3.
03:27
Tymczasem w Toronto dwie piłki meczowe obronił Hubert Hurkacz. On walczy z liderem rankingu Carlosem Alcarazem. Trwa trzeci set. Hiszpan prowadzi 5:3, ale serwuje Polak.
03:22
Muchova równie pewnie serwowała i cały czas traci do Polki przełamanie z pierwszego gema tej odsłony.
03:20
Polka pewnie utrzymała podanie. Prowadzi już 4:2 i tylko dwóch gemów potrzebuje do awansu.
03:17
Piąty gem był niezwykle zacięty i składał się z prawie 15 punktów. Świątek miała dwie szanse na przełamanie rywalki, ale ostatecznie Muchova utrzymała podanie.
03:06
Przerwanego gema wygrała Polka. Potem Czeszka utrzymała podanie. Pasjonujący był czwarty gem tej partii. Świątek serwując przegrywała 15:40, ale kapitalnymi podaniami odrobiła straty i za chwilę objęła prowadzenie 3:1.
02:45
Tenisistki po kolejnych trzech godzinach znów wróciły do walki.
00:26
Na razie nie wiadomo, co dalej. Być może mecz zostanie wznowiony po godzinie 1 w nocy polskiego czasu.
00:00
Uuu, mecz znów przerwany. Po trzech punktach w drugim gemie trzeciej partii.
23:55
Świetny początek seta Świątek. Przegrywała 0:30 przy podaniu rywalki, ale odłamała ją i prowadzi 1:0.
23:50
Zawodniczki jednak wróciły na kort. Zaraz początek trzeciego seta.
22:39
Dziękujemy za to, że byliście z nami. Dobranoc!
22:39
Ten mecz szybko nie zostanie wznowiony.
22:38
22:28
Wszystko wskazuje na to, że ten mecz w czwartek czasu polskiego się nie rozpocznie. Nadal mocno pada, a kort nie jest nawet zakryty.