W 2. rundzie turnieju WTA Premier na twardych kortach w Miami Agnieszka Radwańska rywalizuje z Chinką Qiang Wang. Do tej pory panie grał ze sobą trzykrotnie i wszystkie mecze wygrała Polka. Rozstawiona z "piątką" tenisistka na otwarcie miała tzw. wolny los. Jak spisze się, będąca obecnie w kryzysie, "Isia" sprawdźcie z naszej relacji tekstowej.

23:09
Niestety nadal nie wiemy, kiedy zostanie wznowiona gra w Miami. Nie zanosi się na to, aby nastąpiło to przed 23:30. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej, ale cały czas będziecie mogli śledzić wynik na żywo na naszej stronie.
22:59
Organizatorzy próbują osuszyć kort. Oficjalnego komunikatu o wznowieniu gry jeszcze nie ma.
22:55
Kort w Miami prezentuje się tak...

22:44
22:42
Musimy więc uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo, kiedy spotkanie zostanie wznowione. Tenisistki udały się do szatni.
22:41
Tutaj jeszcze komunikat z oficjalnego konta turnieju w Miami.
22:38
I OFICJALNY KOMUNIKAT: Tenisistki schodzą z kortu. U la la! Czekamy.
Pierwszy gem dla Chinki. 1:0. Na szczęście przestało padać, ale tylko na chwile. Pani sędzina ma sprawdzić prognozy i nie będę rywalizowały.
22:34
A w Miami ulewa. Spotkanie przerwane.
22:33
Tak zakończyła seta Polka.
22:33
Zaczynamy, a w zasadzie zawodniczki zaczynają 2. set. Tomasz Wiktorowski mówił, żeby Isia się wyluzowała. Jednak wydaje się, że to kondycyjnie słabo wygląda. Oby 2. set był dla Polki
22:30
I piękna wymiana do obejrzenia.
22:29
7:3 wygrany tie-break. Nie cieszy się nawet zbytnio Radwańska. Nie ma sił. Zwycięstwo rodziło się w bólach, ale liczymy, że teraz będzie łatwiej. Topmek Wiktorowski na korcie.
22:27
5 piłek setowych dla Agnieszki Radwańskiej!
22:27
6:1 po długiej zabawie w kotka i myszkę. Najważniejsze, że Polka wygrała
22:24
5:0! BRAWO, BRAWO, BRAWO!
22:24
4:0 tie-break zdecydowanie należy do Isi. Oby tak dalej.
22:23
Dobrze zaczął się tie-break. 2:0 dla Polki
22:21
Każda długa wymiana pada łupem rywalki. Źle ustawia się w korcie Polka. GEM Weng! Tie-break!