Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. Już teraz zapraszamy na kolejne relacje NA ŻYWO z Miami. Do zaklikania
Koniec!!! Agnieszka wygrała 6:1, 6:1 i jest już w 3. rundzie.
40/15 i dwie meczowe dla Isi.
20:59
Godzina gry właśnie minęła.
5:1
Gem dla Keys. Amerykanka wygrała do "30", walcząc o każdą piłkę. Brawa za ambicję.
5:0
Kolejny ekspresowy gem przy swoim podaniu i Aga już tylko gem od meczu. No i w końcu pojawił się pierwszy as przy nazwisku Polki.
20:53
Wyścig Radwańskiej z czasem trwa. Czy zdoła pokonać rywalkę w godzinę?
4:0
Stało się, drugie przełamanie. Keys nie wykorzystała czterech szans, by wygrać pierwszego gema w drugim secie. Isia skutecznie się broniła, a chwilę później powiększyła prowadzenie. Co ciekawe, Keys znów zakończyła gema podwójnym błędem serwisowym (nr 4.). Ot, taka mała tradycja.
20:50
W końcu Radwańska ma szansę na breaka.
20:50
Ten gem ciągnie się w nieskończoność.
20:47
Najdłuższy gem tego meczu przy podaniu Keys.
3:0
Agnieszka znów oddała rywalce punkt, tym razem przy swoim podaniu. Teraz czekamy na pierwszego asa Isi. Rywalka już jednego ma na swoim koncie.
2:0
Pierwsze przełamanie dla Polki w drugim secie. Keys ugrała ledwie punkt, a gema zakończyła trzecim w meczu podwójnym błędem serwisowym.
1:0
Agnieszka wygrała swoje podanie do "0", aż trzykrotnie trafiając pierwszym podaniem.
20:35
Do fantenisa: Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Najbardziej lubię biel, bez zbędnego wzornictwa. Marka nie gra roli.
20:33
Amerykanka nie miała do Miami daleko. 17-latka na co dzień mieszka na Florydzie - w Boca Raton.
6:1
Udało się! Trzecie przełamanie i po 32 minutach Agnieszka wygrywa pierwszego seta 6:1. Keys w decydującym momencie popełniła drugi podwójny błąd serwisowy.