Kto rywalem - miejmy nadzieję - Agnieszki Radwańskiej w finale w Miami? Karolina Woźniacka czy Maria Szarapowa?

21:48
To tyle z pierwszego półfinału. Bądźcie z nami o 3 w nocy podczas półfinału Agnieszki. A jeśli musicie o tej porze spać, to od rana wpadajcie na stronę. Będzie relacja z meczu, widea, zapis relacji tekstowej. NARA!
21:46
TERAZ JUŻ NA PEWNO KONIEC!!! Wcześniej liniowy chyba wywołał aut, dlatego piłka była powtarzana. Główny korygował tę decyzję, ale Dunka słusznie domagała się powtórki. Druga próba Rosjanki jednak bezbłędna i to ona zagra w finale z Radwańską (oby!) lub Bartoli.
21:46
Nie...? Jakieś zamieszanie...
21:45
KONIEC!!! MECZ DLA SZARAPOWEJ!
21:45
Rosjanka w siatkę po returnie Dunki. Zostaje 1 meczbol.
21:44
DWIE MECZOWE DLA SZARAPOWEJ!
21:41
Szarapowa drugi raz serwuje na mecz.
21:41
Woźniacka się trzyma! Już tylko 4:5. W tym gemie była wymiana meczu! Ściągniemy wideo, bo naprawdę warto.
21:34
No proszę...! Woźniacka broni się i pewnie wygywa gema do 15 przy podaniu rywalki! Już "tylko" 5:3 dla Rosjanki.
21:30
Beznadziejnie psuje teraz Woźniacka! Łatwy błąd, wrzuca piłę w siatkę będąc... pod siatką. I to jest punkt na drugie przełamanie w secie i 5:2 dla Szarapowej. Rosjanka serwuje na mecz!
21:05
PRZYPOMINAMY tylko, że około 3 w nocy mecz z Bartoli rozpocznie Radwańska. Wprawdzie Eurosport nie pokaże tego meczu na żywo, ale przeprowadzimy relację tekstową. Postaramy się w trakcie też wrzucać fragmenty wideo (ewentualnie pojawią się one dopiero około 8 rano). Mecz będzie można zobaczyć też w Eurosport Playerze.
20:59
Woźniacka chwyta się za lewe podudzie. Ale obędzie się bez kreczu. Na razie przynajmniej... (jest 1:0 dla Dunki w trzecim secie).
20:46
I to jest set dla Szarapowej! Dunka posyła forehand w aut. Trzeci set wyłoni pierwszą finalistkę.
20:46
Setbol dla Rosjanki. Pierwsza jednak przy własnym serwisie.
20:41
Gem Woźniacka. 5:2 prowadzi Szarapowa i serwuje na seta.
20:40
Setowa dla Szrapowej przy podaniu Woźniackiej... Broni Dunka!
20:37
5:1 dla Szarapowej w drugiem secie. Rosjanka chyba już się bała, że powtórzy się historia z pierwszego seta, ale po długiej walce obroniła swoje podanie.
20:22
Szarapowa wraca do tego, co grała na początku (a nawet przez 5 gemów...) pierwszego seta. Pewnie dwukrotnie przełamuje Woźniacką i prowadzi już 3:0 w drugie secie.
20:06
I set dla Dunki! Przy drugim setbolu Rosjanka posyła piłkę w minimalny aut! Woźniacka wygrywa 6:4 do stanu 1:4!