Iga Świątek - Beatriz Haddad Maia: wynik na żywo i relacja live - WTA 1000 Madryt 2024

15:50
Tymczasem my już dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Na kolejne, nie tylko tenisowe, zapraszamy na eurosport.pl. Dobrego dnia!
15:47
W czwartkowym półfinale Polka zmierzy się z lepszą z pary Madison Keys (20. WTA) - Ons Jabeur (9. WTA). Mecz Amerykanki z Tunezyjką dziś wieczorem.
15:45
Koniec. Świątek wygrała z Haddad Maią 4:6, 6:0, 6:2!
15:38
Świątek - Haddad Maia 5:2 (III set). Brazylijka od początku gema grała niezwykle agresywnie, ale stać było ją na zdobycie tylko dwóch punktów. W czterech kolejnych górą była Polka, która jest blisko zwycięstwa w meczu.
15:32
Świątek - Haddad Maia 4:2 (III set). To był jak dotychczas najbardziej wyrównany gem w tym secie. Lepsza była Haddad Maia, która w międzyczasie obroniła jednego break pointa.
15:24
Świątek - Haddad Maia 4:1 (III set). Nasza tenisistka utrzymała serwis dzięki dwóm kapitalnym, mocnym podaniom od stanu 30:30.
15:19
Świątek - Haddad Maia 3:1 (III set). Przełamań ciąg dalszy. Decydujący punkt Polka zdobyła dzięki znakomitemu zagraniu pod siatką, co nie zdarza się jej często.
15:14
Świątek - Haddad Maia 2:1 (III set). Niestety, mamy przełamanie powrotne po długiej akcji i niewymuszonym błędzie liderki światowego rankingu.
15:08
Świątek - Haddad Maia 2:0 (III set). Raszynianka idzie za ciosem! Brazylijka przy stanie 40:15 miała dwie okazje na 1:1, ale nie wykorzystała żadnej z nich. Kolejne cztery punkty trafiły na konto Świątek.
15:06
15:01
Świątek - Haddad Maia 1:0 (III set). Dobre otwarcie Polki, gem serwisowy wygrany do 15.
14:55
14:52
Świątek - Haddad Maia 6:0 (II set). Trzecie przełamanie, Polka postawiła kropkę nad i po tym, jak wykorzystała trzecią piłkę setową. Imponujący powrót, o awansie do półfinału rozstrzygnie trzeci set.
14:42
Świątek - Haddad Maia 5:0 (II set). Znów gem wygrany do zera przez liderkę światowego rankingu.
14:39
Świątek - Haddad Maia 4:0 (II set). Polka nie zwalnia tempa, spycha Brazylijkę do defensywy. Efekt? Drugie przełamanie w partii i bardzo wyraźne już prowadzenie.
14:30
Świątek - Haddad Maia 3:0 (II set). Gem wygrany do zera przez Polkę, która dominuje na korcie.
14:27
Świątek - Haddad Maia 2:0 (II set). Świątek chyba wymazała z pamięci pierwszego seta. Na drugi wyszła odmieniona, przede wszystkim pewna siebie. Błyskawicznie przełamała serwis Brazylijki.
14:23
Świątek - Haddad Maia 1:0 (II set). W końcu wygrany gem przez Polkę. Do tego pewnie, do 15.