2
4

Akt. 18/02/2012, 19:12 GMT+1

19:12
Agnieszka Radwańska kończy swoją przygodę z Dauhą na półfinale. Dla Białorusinki to piąty finał z rzędu!
19:11
Wiktoria Azarenka awansuje do finału turnieju w Dausze, w którym zmierzy się z Samanthą Stosur. Marion Bartoli skreczowała w meczu z Australijką w wyniku kontuzji prawej łydki
19:08
I KONIEC! Odwlekła się egekucja dla Agnieszki Radwańskiej! Wiktoria Azarenka wygrywa 6:2, 6:4 po niespełna półtorej godziny!
19:07
No, no, no 40:0 dla Azarenki i DWIE PIŁKI MECZOWE!
19:07
30:0 dla Białorusinki, dużo widzi ta zawodniczka
19:06
Polka sprawdza, ale piłka idealnie trafiła w linię
19:06
Miała już po godzinie i 17 minutach piłkę meczową Wiktoria Azarenka. Zobaczymy jak teraz poradzi sobie Białorusinka skoro musi grać dalej
FOTO
A tutaj jeszcze buziaczek z poprzedniego meczu między zawodniczkami
19:04
NO, NO, NO! Jest czwarty gem dla Agnieszki! 5:4 prowadzi jednak rywalka w drugim secie!
19:04
Challenge dla Iśki! Niestety jest aut
19:03
BRAWO! Dobra nagroda za odwagę dla Isi!
19:02
Łatwa piłka po długiej wymianie i jest równowaga. Zbyt mało przegoniła rywalkę Agnieszka
18:58
Azarenka sama aż się śmieje. Miała kończącą piłkę, ale minięcie udane Isi i zostajemy nadal w meczu. RÓWNOWAGA!
18:57
I PIŁKA MECZOWA dla Wiktorii Azarenki!
18:56
Zaciśnięta pięść liderki! 30:30 w wydaje się ostatnim gemie tego spotkania
18:54
I serwuje Wiktoria Azarenka na wygranie tego spotkania!
18:52
Ponownie utyka Azarenka, ale nie ma co ze łzami w oczach zdobywa kolejny punkt i jest 5:2 dla liderki rankingu WTA!