Cześć i czołem! Zapraszamy na relację tekstową z pojedynku Urszuli Radwańskiej z Czeszką Lucie Safarovą.

3
4

Akt. 14/02/2012, 15:00 GMT+1

14:59
Dzięki za śledzenie naszej relacji. Oczywiście będą dziś kolejnej, czyli kwalifikacje do środowego konkursu skoków oraz mecz LM, w którym Bayer Leverkusen podejmie Barcelonę. Zapraszamy.
14:58
Niestety po 1 godzinie i 19 minutach Urszula Radwańska przegrała z Czeszką Safarovą 3:6 i 4:6.
14:58
Jeden punkt i będzie po meczu. Safarova ma piłkę meczową!
14:58
30:30 i dalej serwuje Czeszka!
14:57
Polka się nie poddaje! 30:15 przy podaniu rywalki.
14:56
Safarova serwuje więc na zwycięstwo. Brakuje jej już tylko czterech piłek.
14:54
To niestety może być set do jednego przełamania. Polka walczyła z faworyzowaną Czeszką jak równa z równo, ale dziewiątego gema przegrała.
14:50
Jeden gem dla Polki, jeden gem dla Czaszki i tak od początku tego seta! Oby w dziewiatym ta tendencja się utrzymała.
14:48
Tak trzymaj Ula!! Polka wgrywa czwarte swoje kolejne podanie.
14:45
Radwańska walczyła, ale nie zdołała przełamać rywalki. 3:3 w drugim secie.
14:44
Oby to nie był set do jednego przełamania, bo Safarova ma szansę wygrać szóstego gema na czysto.
14:42
5/5 przy drugim podaniu! To musi przynosić efekty w postaci wygranych gemów 3:2 dla Polki!
14:38
Polka potrzebuje przełamania, ale rywalka nie zamierza jej tego ułatwić. Znów pewnie wygrała gema przy własnym podaniu. 2:2.
14:36
Brawo dla Radwańskiej, która znów wygrała własne podanie. Dobra gra przy drugim serwisie cieszy.
14:34
Krytykowaliśmy drugi serwis Polki.... tymczasem może on dać zwycięstwo w gemie! Oby!
14:33
Polka musi zachować koncentrację! Safarova gema wygrywa pewnie, do tego z 3 piłek przy pierwszym serwisie wygrała każdą.
14:31
W całym meczu krakowianka zdołała zdobyć tylko 3 z 12 możliwych punktów z drugiego serwisu. Tu tkwi przyczyna porażki w pierwszym secie.
14:30
Tak też się stało! Ula Radwańska wygrywa gema otwierającego drugiego seta do 15.
14:28
Dobra skuteczność pierwszego serwisu przekłada się na wynik gema. Polka ma szansę go wygrać.