Witamy w relacji na żywo z meczu Agnieszki Radwańskiej. Polska prowadzi po pierwszym gemie 1:0 i jest na najlepszej drodze do przełamania Australijki w drugim.

15:12
Tymczasem ja dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje tekstowe w aplikacji mobilnej Eurosportu. Do zobaczenia!
15:10
Polka dobrze rozpoczęła starcie z Samanthą Stosur, ale im dalej w las, tym było gorzej. Trzeci set to był już popis Australijki, która wygrała 3:6, 6:4, 6:0. Stosur zagra w trzeciej rundzie, a dla Agnieszki był to ostatni mecz w tym sezonie.
15:09
Ale przy drugiej okazji już było gorzej. Polka idealnie wyłożyła piłkę Stosur, a ta skrzętnie to wykorzystała. Koniec.
15:09
Isia jeszcze się nie poddaje. Szybka gra przy siatce i pierwszy meczbol obroniony.
15:08
Podwójny błąd serwisowy Radwańskiej. Stosur ma dwie piłki meczowe.
15:04
5:0.... jest źle, bardzo źle. Stosur przy swoim podaniu jest bezbłędna.
15:02
Stosur jest bezwzględna. Kolejne błędy Radwańskiej i Polka znów została przełamana. 4:0 w trzecim secie.
14:59
Radwańska robi, co tylko się da, ale Stosur gra jak natchniona. Australijka świetnym minięciem rozpoczęła punktowanie w czwartym gemie.
14:57
Dwa asy z rzędu Stosur i mamy już 3:0 w trzecim secie. Powoli ucieka awans Radwańskiej...
14:55
Stosur gra bardzo ofensywnie. Pierwszy slice Radwańska jeszcze obroniła, ale przy drugim nie miała szans. 15:15.
14:54
Szczęście uśmiechnęło się do Radwańskiej. Stosur mocno zagrała, piłka odbiła się od siatki i wróciła na jej pole.
14:53
Niestety, Stosur przełamała serwis Polki. Australijka świetnie zagrała, Radwańska nawet nie ruszyła do piłki. Już 2:0 dla Stosur w trzecim secie. Czas na jej podanie.
14:52
Brawo! Stosur miała dwie szanse na break pointy, ale Radwańska wybroniła się. Wyrównanie.
14:51
Kawałek dobra tenisa, szkoda, że kolejny punkt dla Stosur. Polka rozrzucała rywalkę, ale Stosur świetnym skrótem zaskoczyła Isię.
14:50
Głupi błąd Radwańskiej, która w prostej sytuacji trafiła w siatkę. 30:15 dla Stosur.
14:49
Polka spróbowała gry przy siatce, ale Stosur wyczuła to i zagrała kątową piłkę. 15:0 dla Australijki.
14:49
Teraz czas na odpowiedź Radwańskiej.
14:47
Trzeciego seta świetnie rozpoczęła Stosur. Australijka wykorzystała swoje podanie i wygrała pierwszego gema do zera.
14:40
I KONIEC SETA. 1:1 w meczu. Radwańska nieudanie zagrała drive volleyem, wystawiła piłkę, której tym razem Australijka nie zmarnowała. Obie tenisistki korzystają z przerwy toaletowej i zarazem przerwa w meczu będzie nieco dłuższa.