Cześć i czołem! Zapraszamy Was na relację tekstową z pojedynku Urszuli Radwańskiej na turnieju WTA w Kantonie.

12:56
Dzięki za uwagę. Zapraszamy na kolejne tekstóweczki.
12:55
Koniec Urszula Radwańska przegrywa półfinał z Su-Wei Hsieh! W ostatnim secie Polka nie wygrała nawet gema!
12:49
Chyba czas zamykać tekstówkę. 0:5.
12:44
Ponowny brejk dla Su-Wei Hsieh! Radwańska jest w poważnych opałach. 0:4.
12:40
Znów coś się zacięło w grze Polki. Trzci gem trzeciego seta dla Tajwanki. 0:3.
12:37
Ależ zaangażowanie Tajwanki. Wrost z kolan wyjęła dwie piłki po smeczach Radwańskiej, po czym wywalczyła punkt. Polka przegrała gema na przewagi, a to była chyba kluczowa akcja.
12:34
Pierwszy gem dla Su-Wei Hsieh!
12:31
Su-Wei rozpoczęła go od dobrego wprowadzenia piłki do gry. Po chwili dorzuciła do tego mądre zagranie pod siatką.
12:31
Czas na trzeciego, ostatniego seta.
12:25
Ula walczy do końca! Zdołała doprowadzić do remisu po 30, by później zwyciężyć w całym secie. No brawo! Na tak grającą Polkę czekaliśmy.
12:23
Tajwanka wygrywa dwie kolejne piłki. A serwuje Polka.
12:19
Jest gem dla Polki. Mamy 5:3.
12:17
Na ten moment... czekaliśmy od początku spotkania Radwańska ma dwa brejkpointy!
12:15
Coś się zmieniło w drugim secie w grze Polki. Znów po walce, znów wygrana. Jest 4:3. Przydałoby się teraz przełamanie!
12:10
Jest przełamanie powrotne! Radwańska odrabia straty doprowadzając do wyniku 3:3.
12:08
Niestety dwóch piłek nie udało się wybronić krakowiance. 3:2 i koniec meczu blisko.
12:05
Piąty gem, gramy na przewagi. Polka musi bronić brejkpointa. Jest źle.
12:00
Su-Wei Hsieh znów wykorzystała własne podanie. Mamy 2:2.
11:55
Polka zdołała wykorzystać swój serwis. Jest 2:1.
11:50
Ula walczy, nawet przy podaniu rywalki doprowadziła do wyniku 30:30. Gema jednak przegrała. 1:1.