Cześć i czołem. Zapraszamy na tekstóweczkę z meczu pierwszej rundy turnieju w Fes, w któym Urszula Radwańska gra z Kiki Bertens.

14:51
Dzięki za śledzenie relacji. Zapraszamy na kolejne. Do przeczytania.
14:49
Niestety koniec, dobrze że po walce! Radwańska nie zdołała przełamać rywalki, a ta skończyła mecz. Mecz, który trwał łącznie siedem kwadransów.
14:46
Polka chyba za szybko zadowoliła się tak dobrym rozwojem wypadków. Gem na czystko i to przy podaniu Radwańskiej dla Bertens. 5:6.
14:43
Gem dla Radwańskiej! Niesamowity zwrot akcji! Było 1:4, a mamy 5:5.
14:42
Szkoda! Polka miała przewagę, ale jej nie wykorzystała.
14:41
Radwańska się nie poddaje. Remis i gramy na przewagi.
14:40
Niestety Bertens ma pierwszą piłkę meczową. 30:40.
14:39
30:30 w dziesiątym gemie, w którym serwuje Holenderka. Szczęście jest blisko, a zarazem bardzo daleko.
14:37
Pojedynek trwa już półtorej godziny.
14:36
Bertens zdołała jeszcze urwać dwa punkty w gemie Polce, ale najważniejszego nie była w stanie zmienić Mamy 4:5.
14:35
Brawo Ula! Trzy kolejne wygrane piłki przy własnym podaniu. 40:0 i 3:5 w drugim secie.
14:34
Walczysz Ula, walczysz! Gem dla Polki i już "tylko" 3:5.
14:32
Radwańska ma trzy brejkpointy w ósmym gemie. Ten mecz się jeszcze nie skończył.
14:28
Szybki rewanż Holenderki. Mało fajerwerków ze strony Bertens w postaci asów serwisowych, ale wyniki wyraźnie przemawia na jej korzyść. 2:5.
14:23
Może jeszcze coś się zmieni. Może Ula pokusi się o pokrzyżowanie szyku rywalce. Mamy przełamanie na 2:4.
14:18
Ostatni atak Radwańskiej na zwycięstwo? Od stanu 30:40 Polka wygrała wszystkie gemy w piątym secie i doprowadziła do wyniku 1:4.
14:14
Polka chyba ma już dość tej gry pojedyńczej, pozostanie jej tylko debel. 0:4.
14:10
To już wygląda źle. 0:3 Radwańska przegrywa własne podanie.
14:06
Holenderka kontynuuje dobrą grę, niestety kosztem Polki. Nasza reprezentantka zdołała wygrać tylko jedną piłkę w drugim gemie. 0:2.
14:02
Nie lubimy takich tekstówek. Ula Radwańska na razie odstaje od niżej notowanej rywalki. Pierwszy gem drugiego seta dla Holenderki. W dodatku Polka przegrała własne podanie, notując po drodze jeden błąd serwisowy. 0:1.