Witajcie. Agnieszka Radwańska po raz trzeci zagra w tym sezonie w półfinale. Rywalką Polki jest Sloane Stephens.

S. Stephens vs A. Radwanska | Eastbourne
Women's Singles | Półfinał | 26.06.2015 | Eastbourne
S. Stephens

A. Radwanska (9)
Krzysztof Srogosz

Akt. 26/06/2015, 16:13 GMT+2

W finale Polka zagra z Wozniacki albo Bencić. Pozdrawiamy i zapraszamy jutro.
16:08
!!! JEst Polka w finale!
16:06
Brawo! Dwie piłki meczowe dla Polki!
2:3
Dwa gemy z rzędu przegrane przez Polkę. Robi się bardzo nieciekawie.
0:3
Polka nadal dobrze serwuje. Wcześniej przełamała przeciwniczkę i prowadzin 3:0.
15:33
Niestety. Agnieszka słabo zagrała w tie-breaku i przegrała 3:7. Będziemy mieli trzeciego seta. Szkoda.
6:6
Niestety, Radwańska była zbyt pasywna i sama straciła serwis. Tiebreak
5:5
I mamy 5:5. Polka spokojnei wygrała podanie. Duże opanowanie krakowianki.
5:4
Sloane pewnie wygrała podanie i teraz pod presją Radwańska.
4:4
Obie zawodniczki pewnie wygrały podania i mamy remis 4:4. Decydująca faza seta przed nami.
3:3
Pewny serwis Polki i mmay remis 3:3.
3:2
Krakowianka jednak nie zrezygnowała i odłamała przeciwniczkę. Stephens bardzo jednak pomogła, bo popełniła trzy podwójne błędy serwisowe.
3:1
Niestety. Radwańska przełamana po raz pierwszy w tym spotkaniu. Sloane potrzebowała do tego 12 szans.
2:1
Sloane zaczyna grać coraz lepiej. Naprawdę Amerykanka pokazuje naprawdę ładne zagrania.
1:1
Polka wygrała pewnie podanie i jest remis 1:1.
1:0
PEwnie wygrany gem serwisowy Sloane na rozpoczęcie drugiej partii.
14:46
Zaczynamy drugą partię.
1:6
Kapitalny gem serwisowy Polki i po 36 minutach Radwańska wygrała pierwszą partię. Brawo!
1:5
Isia znakomicie grała bekhendem zza linii. Uderzała mocno i rywalka nie miała wiele do powiedzenia. to spowodowało kolejne przełamanie.
1:4
Nasza zawodniczka wreszcie pewnie wygrała podanie i z przełamaniem prowadzi już 4:1.