Iga Świątek - Jelena Rybakina w finale turnieju w Dosze - wynik na żywo i relacja

18:36
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!
18:34
18:34
Iga bardzo szczęśliwa, ale też widać, że zmęczona. Mecz trwał 2 godziny i 21 minut.
18:32
Polka zrobiła coś niesamowitego! A mecz zakończyła skuteczną akcją pod siatką, wykorzystała tym samym drugiego meczbola.
7:6, 6:2
IGA TRZECI RAZ Z RZĘDU TRIUMFUJE W DOSZE!
7:6, 5:2
40:0. Gem pod dyktando Świątek. Ma piłki meczowe!
7:6, 5:2
Drugie przełamanie Igi! Skutecznie wymuszała błędy Rybakiny, a pierwsza akcja w tym gemie, zakończona punktem Polki, ozdobą całego spotkania. Kazaszka bezradnie rozkłada ręce.
7:6, 4:2
Sporo błędów Rybakiny. Na koniec Iga pięknie zaatakowała, a zaskoczona rywalka odegrała w aut. Polka coraz bliżej triumfu, a Kazaszce zaczyna już brakować sił.
7:6, 3:2
Długi gem i huśtawka nastrojów za tenisistkami. Świątek polowała na break pointa. Na koniec trafiła w siatkę i gema wyszarpała wręcz Rybakina.
7:6, 3:1
Świetny gem za Igą. Dobre serwisy zrobiły swoje. Rybakinę stać było tylko na jeden punkt.
7:6, 2:1
Niecelny forhend Jeleny skutkował prowadzeniem Igi 40-15. Liderka rankingu nie wykorzystała jednak żadnego z dwóch break pointów. Udało się za czwartym razem, po dwóch błędach Rybakiny.
7:6, 1:1
Po świetnym returnie w końcową linię Świątek musiała bronić break pointa, potem drugiego. Obroniła, bo na koniec Kazaszka zagrała w aut.
7:6, 0:1
Ależ początek drugiej odsłony w wykonaniu Rybakiny. Wygrała do zera, a na koniec posłała asa.
17:50
Czas na seta numer dwa. Serwuje Iga!
17:44
Blisko 90 minut trwał pierwszy set. Przypomnijmy, że 22-latka przegrywała w nim już 1:4. Tie-break był chyba najlepszym odzwierciedleniem tej partii.
6:6, 10-8
Taak jeest! Ma tego upragnionego seta Polka! Świetnie się broniła, a na koniec skontrowała wzdłuż linii.
6:6, 9-8
Teraz kapitalne uderzenie po prostej Igi!
6:6, 8-8
Nie wykorzystała szansy Polka, pospieszyła się bekhendem.
6:6, 8:7
Teraz dobry forhend Polki i błąd Rybakiny. Teraz to nasza tenisistka jest bliżej wygrania tej partii.