Iga Świątek - Jekatierina Aleksandrowa: wynik na żywo i relacja live - WTA 1000 Doha 2024

19:32
Świątek - Aleksandrowa 6:4 (II set). Gem, set, mecz! Choć łatwo nie było, bo zanim Świątek wykorzystała piątą piłkę meczową, musiała obronić jeszcze dwa break pointy. Polka jest już w ćwierćfinale. Zasłużone zwycięstwo.
19:18
Świątek - Aleksandrowa 5:4 (II set). Aleksandrowa walczy ambitnie, wygrała gema do 15, ale teraz serwować będzie Polka.
19:14
Świątek - Aleksandrowa 5:3 (II set). Dominacja i ważny gem na konto Polki.
19:11
Świątek - Aleksandrowa 4:3 (II set). Świątek zachwyciła wolejem przy siatce na początku i poszła za ciosem. Wykorzystała drugiego break pointa i ma w końcu przełamanie! To może być kluczowy moment partii.
19:03
Świątek - Aleksandrowa 3:3 (II set). Gem bez historii. Wygrany do zera przez Polkę.
18:59
Świątek - Aleksandrowa 2:3 (II set). Doskonałe serwisy Rosjanki na zakończenie gema numer pięć, który padł jej łupem.
18:56
Świątek - Aleksandrowa 2:2 (II set). Świątek prowadziła już 40:0, zaraz było jednak 40:30. Polka zaserwowała wtedy asa. - Jazda! - poniosło się po korcie.
18:52
Świątek - Aleksandrowa 1:2 (II set). Nieźle broniła się Świątek, ale Aleksandrowa górą w ostatniej akcji gema. Rosjanka znów prowadzi.
18:46
Świątek - Aleksandrowa 1:1 (II set). Nieoczekiwane kłopoty Świątek. Rosjanka miała cztery break pointy, ale żadnego nie wykorzystała. Polka podkręciła tempo, ostatecznie gem na jej konto.
18:38
Świątek - Aleksandrowa 0:1 (II set). Bardzo dobry serwis na koniec Rosjanki, która obejmuje prowadzenie w drugiej partii.
18:32
Świątek - Aleksandrowa 6:1 (I set). Świątek szybko postawiła kropkę nad i. Ogromny spokój i bezdyskusyjna dominacja na korcie obrończyni tytułu.

18:28
Świątek - Aleksandrowa 5:1 (I set). Rosjanka ryzykuje, ale nie ustrzega się też błędów, często niewymuszonych. Z kolei Świątek nie pozwala się zaskoczyć. Drugie przełamanie Polki i wygrana w pierwszym secie jest już na wyciągnięcie ręki.
18:22
Świątek - Aleksandrowa 4:1 (I set). Polka dominuje na korcie. Rywalka bez szans na przełamanie.
18:18
Świątek - Aleksandrowa 3:1 (I set). Przebudzenie Rosjanki. Przy swoim podaniu pewnie wygrała do 15. Ma pierwszego gema.
18:14
Świątek - Aleksandrowa 3:0 (I set). Gem wygrany do zera przez serwującą Polkę.
18:11
Świątek - Aleksandrowa 2:0 (I set). Świątek w natarciu. Zwłaszcza kapitalne były jej uderzenia z bekhendu. Efekt? Przełamanie!
18:07
Świątek - Aleksandrowa 1:0 (I set). Rosjanka wystartowała z przytupem. Prowadziła 30:0, potem 40:15, mając na samym początku spotkania dwa break pointy. Polka wyszła jednak z opresji, obroniła oba. Następnie po zaciętych wymianach wygrała gema.