Dzięki za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy na kolejne.
20:47
Ostatni piłki meczu.
20:45
KONIEC. Agnieszka Radwańska przegrywa 4:6, 4:6. Polka nie wykorzystała w drugim secie aż 8 breakpointów.
20:44
As serwisowy niemieckiej tenisistki.
20:44
Goerges dwa punkty od awansu do drugiej rundy.
20:40
Jak się nie wykorzystuje tak wielu sytuacji, to ciężko wygrać mecz. Niestety Agnieszka Radwańska przegrywa także własne podanie. 4:5 i rywalka serwuje na mecz.
20:36
W szóstym gemie Agnieszka Radwańska nie wykorzystała pięciu breakpointów, tym razem trzech. Niestety Niemka uratowała własne podanie. 4:4.
20:34
Mnóstwo niewymuszonych błędów Goerges. Nadal równowaga.
Tenisistki wyglądają na zmęczone, słońce mocno operuje.
20:33
Agnieszka Radwańska mistrzyni defensywy.
20:27
Nieprawdopodobne szczeście Polki! Wyszedł jej skrót meczu a być może i całego turnieju. Równowaga w ósmym gemie.
20:24
Agnieszka Radwańska utrzymuje podanie. 4:3 i tenisistki udały się na zasłużoną 1,5-minutową przerwę pomiędzy gemami.
20:21
Goerges popełnia błędy, niestety Polka tylko część z nich potrafi wykorzystać. Znów mamy równowagę. 40:40.
20:19
Niestety tak to wygląda.
20:18
Goerges wzmocniła swoje morale. Obroniła pięć breakpointów w najdłuższym gemie tego pojedynku i doprowadziła do wyniku 3:3.
20:15
Czwarty breakpoint Agnieszki Radwańskiej, niestety technicznym serwisem Goerges doprowadziła do równowagi.
20:10
To może być kluczowy gem tego pojedynku. Punkt za punkt, gra na przewagi. Serwuje Goerges, podanie próbuje jej odebrać Polka, która częściej ma przewagę.
20:05
Polka prowadziła już 40:0, po czym przegrała dwie kolejne piłki. Na szczęście podania nie straciła. 3:2.
20:00
Wyrównany czwarty gem. Wygrała go Niemka, ale Polka zwłaszcza w jednej z wymian zaprezentowała się z dobrej strony. 2:2.
19:57
Agnieszka Radwańska nie chce być dłużna rywalce. Także wygrała swoje podanie do zera. 2:1.