Cześć i czołem! Może czas na tenis? A skoro tak to zapraszamy na tekstóweczkę z pojedynku Urszuli Radwańskiej.

5
4

Akt. 24/05/2012, 13:23 GMT+2

13:22
Niestety Urszula Radwańska nie potrafiła zatrzymać Arvidsson. Przegrała drugiego seta 4:6. Szkoda, bo zabrakło naprawdę niewiele.
13:21
Rywalka znów ma piłkę meczową. Radwańska uśmiecha się sama do siebie.
13:20
Radwańska zdołała doprowadzić do równowagi, po czym miała przewagę.
13:18
Radwańska musi bronić dwóch piłek meczowych...
13:17
Radwańska lekko się rozluźniła, a grająca z kluczem na szyji Arvidsson zdołała to wykorzystać.
13:15
Radwańska odrabia straty! Już tylko 4:5.
13:13
Ależ błąd Arvidsson! Miała wyczyszczoną siatkę, ale w nią trafiła. Radwańska ma trzy brejk pointy.
13:12
Ostatni moment na odrobienie strat.
13:11
Będziemy mieć dziewiątego gema! Szwedka na całe szczęście nie miała jeszcze piłki meczowej. Oby ta tendencja się utrzymała. 3:5.
13:10
Dwa smecze Radwańskiej Arvidsson obroniła bardzo pewnie, po czym zagrał skróta, którego Polka już nie zdołała odbić. 30:30.
13:09
Trzeci podwójny błąd serwisowy Polki. W takim stylu strat się nie odrobi.
13:09
W ostatnich trzech gemach Arvidsson wygrała 12 piłek. Nasza zawodniczka tylko jedną.
13:07
Rywalka jak natchniona! Radwańska nie zmusza jej do biegania, więc ta z tego korzysta. 2:5.
13:05
Ula lubi sobie czasem pogadać. Skorzystała z tej okazji także i teraz. Do kogo skierowane są te słowa? Chyba tylko do anioła stróża.
13:04
Regularna Szwedka zdołała przełamać Polkę. 2:4.
13:03
Dużo drop szotów Urszuli Radwańskiej. Arvidsson popełnia błędy tylko w momencie, gdy musi się sporo nabiegać.
13:02
Tomasz Wiktorowski skorzystał z krótkiej przerwy i udzielił kilku rad Polce. Czy Ula z nich skorzysta?
13:00
W drugim gemie gramy bez przełamania. Ostatnie dwa gemy Szwedka wygrała do zera i 2:3.