Witamy z Winston Salem, gdzie swój ostatni turniej przed US Open rozgrywa Łukasz Kubot

20:02
Dzięki za relację i zapraszamy na kolejne na eurosport.pl!
2:6
TAK JEST! Łukasz Kubot wygrywa gema, seta i mecz!
20:00
MECZBOL DLA ŁUKASZA KUBOTA!
19:59
Kubot będzie miał więc dwie okazje na zakoczenie meczu przy swoim podaniu. Liczymy na to, że zakończy sprawę już w tym gemie
2:5
Świetnie! Łukasz Kubot przełamuje Robredo! I teraz będzie serwował na mecz!
2:4
Najważniejsze, że jest czwarty gem dla Polaka. Łukasz, nie możesz już wypuścić z rąk tego prowadzenia!
19:40
Piąty podwójny błąd serwisowy Łukasza Kubota. Litości...
2:3
Gem na sucho dla Robredo. A oznacza to tylko tyle, że w trzecim secie Hiszpan wygrał o jedną piłkę więcej od Polaka, choć przegrywa w gemach
1:3
Ważny gem dla Łukasza Kubota. Utrzymał Polak podanie i bardzo ładnie zaczyna się układać ten set
1:2
Robredo ugrywa pierwszego gema
0:2
Dobrze się to układa. Oby huśtawki ciąg dalszy, bo tym razem wypada, że na górze będzie Kubot
19:26
No, teraz lepiej. Szósty as!
19:26
Czwarty podwójny błąd serwisowy Kubota. Tak nie można
0:1
TAK JEST! Łukasz Kubot przełamuje Robredo!
19:22
Breakpoint dla Kubota w pierwszym gemie decydującego seta!
19:21
Kubot stracił seta z Robredo - okej. Kubot stracił seta z tenisistą ze 178. miejsca w rankingu - nie okej
6:2
Niestety. 6:2 wygrywa drugiego seta Tommy Robredo. Huśtawka jak w kobiecym tenisie