6
Michał Rożniatowski

Akt. 07/07/2023, 15:56 GMT+2

15:55
Przed nami jeszcze dziś pojedynki Igi Świątek i Magdy Linette w turnieju kobiet. Na tę chwilę dziękujemy za uwagę i zapraszamy wkrótce.
15:53
6:4
Po 2 godzinach i 4 minutach Hurkacz zamyka pojedynek asem. Ponownie nie stracił żadnego seta, awansując do następnej rundy!
40:40
Dwa asy serwisowe Polaka i już mamy wyrównanie w gemie.
15:40
Niespodziewanie zrobiło się nerwowo przy podaniu wrocławianina. Włoch przebudził się w końcówce i jest bliski przełamania.
5:4
Lorenzo Musetti jeszcze przedłuża emocje w tym pojedynku, ale teraz to Polak będzie serwować po zwycięstwo w całym spotkaniu.
5:3
Dwa asy serwisowe Hurkacza z rzędu na początku ósmego gema ustawiły sytuację. Przeciwnik nie jest w stanie zbliżyć się do odrobienia przełamania.
4:3
Hurkacz przy prowadzeniu 30:15 minimalnie wyrzucił dwie piłki poza linię końcową, pozwalając Włochowi na utrzymanie podania.
4:2
Wrocławianin otworzył gema efektownym zagraniem przy siatce. Gra z dużą większą swobodą od przeciwnika. Potwierdził to kolejnym asem. Musetti ponownie bez choćby jednej wygranej piłki przy serwisie Polaka.
3:2
Włoch broni podania, ale nie przyszło mu to łatwo. Dopiero w grze na przewagi zdołał przechylić szalę na swoją stronę.
3:1
Hurkacz nie dał rywalowi najmniejszych szans w swoim kolejnym gemie serwisowym, wygrywając do zera w mgnieniu oka. Zakończył to asem, potwierdzając swoją dominację.
2:1
Lorenzo Musetti wrócił ze stanu 15:30, zapisując na swoim koncie pierwszego gema w tej partii. Czeka go jednak odrobienie przełamania, by przedłużyć jeszcze swoje nadzieje.
2:0
Wrocławianin przy własnym podaniu bez problemów powiększa swoją przewagę w trzecim secie, wygrywając gema do 15.
1:0
Hurkacz otwiera trzecią partię przełamaniem! Włoch sprawia już wrażenie nieco zrezygnowanego przebiegiem meczu.