Wracamy na kort nr 10. Tu Jerzy Janowicz rozpoczał przed chwilą mecz z Włochem Simone Bolellim.

21:12
Tym pozytywnym akcentem kończymy dzisiejszą przygodę z tenisem. Tekstówki prowadził Stinger, zapraszam na jutrzejsze relacje z Wimbledonu.
21:10
BRAWO! 19 asów, 1 (!!!) podwójny błąd serwisowy i 76% trafionych pierwszych podań. Świetny mecz Polaka, o czym świadczą również 41 wygrane piłki i tylko 15 niewymuszonych błędów.
21:09
Polak zwyciężył 3:6, 6:3, 6:3, 6:3 i w drugiej rundzie spotka się z Ernestsem Gulbisem.
21:07
Polak przegrywał 0:15, ale doprowadził do 15:15 swoim dziewiętnastym asem serwisowym.
21:06
Polak serwuje na wygranie meczu przy stanie 5:3 w czwartym secie.
21:06
Bolelli obronił się, ale za chwilę przy serwisie Janowicza przed nim znacznie trudniejsze (miejmy nadzieję) zadanie.
21:02
JANOWICZ JAK BURZA! 5:2 i po krótkiej przerwie Bolelli będzie bronił się przed przegraniem meczu w czterech setach.
21:00
Szósty gem pewnie wygrywa Boleli, Jerzyk teraz będzie serwował prowadząc 4:2.
20:55
BRAWO JERZYK!!! 4:1!!! Przy swoim serwisie Polak już dawno nie był zagrożony, miejmy nadzieję, że tak będzie również dalej.