Hej, hej! Z karuzeli transferowej szybko przenosimy się na korty Wimbledonu! Tam swój mecz zaczął Łukasz Kubot. Przeciwnikiem Polaka jest Arnaud Clement!

17:48
Dzięki, że byliście dzisiaj z nami. To nie koniec emocji. Na dziś zaplanowany jest również mecz Agnieszki Radwańskiej. Wyniki wszystkich spotkań NA ŻYWO również w naszym serwisie. Do zaklikania i dzięki, że byliście z nami i Łukaszem!!!
17:47
Czasem warto jest rozpoczynac seta swoim podaniem!!! A tak już całkiem poważnie Łukasz znakomicie serwował w ostatniej partii. To był klucz do wygranej.
17:45
Kolejnym rywalem Polaka będzie Ivo Karlovic. No cóż, Łukasz z pewnością może pokusić się o poprawę rezultatu sprzed roku.
17:43
Łukasz wyrównał najlepsze osiągnięcie w karierze!
6:4
JEEEEEEESSSTTTTT!!!!! Łukasz Kubot w drugiej rundzie!!!!!
17:42
Przewaga Kubot. Pierwsza meczowa.
17:41
40/40 Teraz to już jest gra na przewagi. Dużo większa presja na barkach Francuza.
17:40
30/30 To już prawie, jak gra na przewagi.
17:39
0/30 Dwie piłki od meczu Łukasz Kubot.
5:4
Kubot znów świetnie serwował i jest już tylko gem od zwycięstwa. Tylko i aż, bo serwować będzie Clement.
17:36
Tymczasem Roger jest już bardzo bliski awansu. Szwajcar prowadzi z Kukuszkinem 2-0 i 2:1 z przełamaniem.
4:4
Wciąż bez przełamania. Clement wygrał swojego gema serwisowego do "15". Oko za oko...
4:3
Łukasz doskonale serwuje w tej partii. Tym razem gem wygrany do "15". 88% wygranych piłek po pierwszym serwisie i aż 71% po drugim. To musi budzić szacunek.
3:3
Clement wygrał cztery piłki z rzędu i trzeciego gema. Za dużo niewymuszonych błędów Polaka - pięć przy zaledwie jednym Francuza.
17:22
0/30 To ja już nic nie mówię, tylko patrzę.
3:2
Łukasz wygrał gema do "0". Inicjatywa w tym secie należy do Polaka. Obok 4 winnerów ma jednak 4 niewymuszone błędy.
2:2
Clement nie odpuszcza. Gem wygrany do "0" i wszystko rozpoczyna się od nowa. Zadanie obu panom nie będzie ułatwiał coraz mocniej wiejący wiaterek.
2:1
Well done! Łukasz wygrywa swoje podanie do "15" i z optymizmem może oczekiwać dyspozycji serwisowej Clementa. Tu ważna może być każda piłka.
1:1
Cztery wygrane piłki z rzędu przez Francuza i mamy remis. Na razie status-quo. Ciekawe, komu zmęczenie da się bardziej we znaki?
17:07
Oj, marzy nam się dzisiaj Cancan. Do tej pory podziwialiśmy taniec zwycięstwa w Melbourne i Paryżu.