Hej, witajcie! Magda Linette zacznie za moment mecz 1. rundzy z Bethanie-Mattek Sands. Na tekstówkę zaprasza Kaszaj! Trzymajcie kciuki

14:26
Ja już się żegnam i zapraszam na tekstówkę z meczu Radwańska - Janković. Panie za jakąś godzinkę powinny pojawić się na korcie. Po meczu del Potro - Kokkinakis
3:6
EM, SET, MECZ MATTEK SANDS! Amerykanka ogrywa w 1. rundzie Wimbledonu Magdę Linette 1:6, 6:2, 6:3
3:5
30:0 dla Mattek przy swoim podaniu. To chyba już koniec naprawdę...
3:5
Broni się Linette. Trzeci gem z rzędu wygrany przez Polkę. Ciekawe czy uda jej się jeszcze powalczyć?
2:5
Denerwuje się Polka. Podwójny błąd i 0:30
2:5
PRZEŁAMUJE MAGDA podanie rywalki! Polka jeszcze oddycha, jeszcze żyje, jeszcze się nie poddała
1:5
DEUCE! Rywalka wychodzi z opresji w wielkim stylu
1:5
Mattek dostała ostrzeżenie za przekroczenie czasu 20 sekund między punktami. Mały nerwy Amerykanki i nagle trzy BREAK POINTY dla naszej zawodniczki
1:5
Pierwszy gem dla Linette w decydującej partii. Czyżby na otarcie łez?
0:5
Co tu dużo pisać... Magda oddaje ten mecz. Zaraz będzie pozamiatane. 0:5...
0:4
Popis Mattek-Sands, coraz słabsza gra naszej zawodniczki. Dwa gemy jest Amerykanka od wygrania meczu
0:3
Rozsypuje się gra Polki. Brakuje jej pewności. Zaraz może być po meczu
0:3
Bez szans teraz przy serwisach rywalki jest Linette. 0:3, ucieka ten mecz, naprawdę ucieka
0:2
Ucieka ten mecz Magdzie. Kolejne przełamanie jej serwisu. Zaczyna się robiś niebezpiecznie, 0:2 w trzecim secie. Pora się obudzić!
0:1
Szybki gem dla Mattek. Zaczynamy się obawiać
2:6
SET DLA MATTEK-SANDS! 2:6 przegrywa Linetka. Wszystko rozstrzygnie się w decydującej partii