Hej, witajcie, spasiba! Agnieszka Radwańska za moment zacznie mecz ze Stwietłaną Kuzniecową w 4. rundzie Wimbledonu. Polka wyjątkowo nie lubi grać z Rosjanką. Pokonała ją zaledwie 4 razy w 17 starciach. Dziś musi być lepiej. Zapraszamy na relację tekstową z tego starcia.

14:14
Kuzniecowa zachowała zimną krew. Pokonała Radwańską 6:2, 6:4. Polka dotarła do czwartej rundy Wimbledonu i w obecnych realiach trzeba to uznać za sukces. Dzisiaj Kuzniecowa była za silna dla Isi. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Do zobaczenia!
14:13
Zapowiadało się, że jeszcze będziemy mieć tutaj emocje. Piłka setowa dla Kuzniecowej.
14:12
Dwa breaki dla Radwańskiej. Polka może uratować to spotkanie!
4:5
W końcu gem "na sucho" dla Radwańskiej. Takiej sytuacji nie mieliśmy już dawno.
3:5
Gem zgodnie z planem. Kuzniecowa przetała mieć problemy przy swoim podaniu.
14:02
Debel Kubot/Melo przegrywa w drugim secie 2:4. Pierwszy 6:7, reprezentanci Polski powoli żeganją się z turniejem w Londynie.
3:4
Magia siódmego gema zadziałała. Agnieszka grałą dzielnie, broniła breaków Kuzniecowa okazała się za mocna. Rosjanka dochodziła nawet do najtrudniejszych piłek. Teraz ma prostą drogę do zwycięstwa.
3:3
Isia gra o niebo lepiej niż w pierwszym secie. Niestety często przegrywa akcje, w których dominuje.
3:2
Polka prowadzi, znowu była w opalach, ale jest dobrze.
2:2
Niestety, poszło gładko. Kuzniecowa wciąż bez straty serwisu.
2:1
Ależ to był gem! Polka w końcu wygrała i teraz musi znaleźć rozwiązanie na serwis Rosjanki.
13:39
Upłynęła już 12. minuta trzeciego gema w drugim secie.
13:36
Para Kubot/Melo przegrała pierwszego seta z dwójką Mergea/Ul-Haq Qureshi(6:7).
13:35
Szósta równawaga i jak na razie najdłuższy gem spotkania. Agnieszka wciąż walczy o wygranie swojego podania, wybroniła już cztery breaki!
1:1
Pierwszy i drugi gem - wyrównane. Daleko obu tenisistkom od dominacji, niech się ta szala przechyli na stronę Polki.
1:0
Z problemami, ale Agnieszka wygrywa pierwszego gema. Niech to będzie dobry znak!
1:6
Koniec pierwszego seta. Pół godziny wystarczyło Kuzniecowej, by ograć Radwańską!