Sobota, g. 15 - czas zacząć finał pań na Wimbledonie. Serena Williams zagra z Garbine Muguruzą. Hiszpanka w czwartek wyrzuciła z turnieju Agnieszkę Radwańska. Mimo braku Polki zapraszamy na tekstówkę z meczu o tytuł!

S. Williams vs G. Muguruza | Wimbledon
Women's Singles | Finał | 11.07.2015 | Londyn
S. Williams (1)

G. Muguruza (20)

Akt. 11/07/2015, 16:36 GMT+2

16:35
KONIEC!!! SERENA WILLIAMS MISTRZYNIĄ WIMBLEDONU! 21. tytuł wielkoszlemowy dla Amerykanki. 6:4, 6:4. Szacunek dla Muguruzy za walkę do końca!!!
16:35
TRZY PIŁKI MECZOWE DLA SERENY WILLIAMS!!!
16:35
Serena się zdenerowała i do tego pomaga jej szczęście. 0:30 przy podaniu Hiszpanki!
16:32
PRZEŁAMANIE! Czwarty gem z rzędy wygrany przez Hiszpankę. Kibice na korcie centralnym zgotowali Garbine owację na stojąco. Piękne obrazki w Londynie!

16:25
Jeszcze żyje Hiszpanka. Dopisujemy do jej konta trzeciego gema. Jest 5:3 dla Sereny, która znów podaje, aby wygrać tytuł
16:19
Niespodziewanie Serena oddaje gema do 0... Dziwnie to wyglądało, bo dała Hiszpance teraz kilka prezentów
16:16
SERVING FOR THE CHAMPIONHIPS!!!
16:16
Muguruza jest bezradna. Już pogodziła się z porażką. Oddała gema do 0. I za chwilę będzie serwować, aby wygrać Wimbledon!
16:12
4:1 Serena. Gem wygrany do 0. Zwyciężczyni może być dziś tylko jedna
16:10
PRZEŁAMANIE! 3:1 Serena coraz bliżej 21. tytułu wielkoszlemowego
16:07
2:1 Serena. Kolejne utrzymanie podania. Tym razem faowytka miała kłopoty, ale wyszła z opresji
16:04
Tymczasem mamy 1:1 w gemach
16:03
18 winnerów miała w secie otwarcie Serena, przy tylko 6 rywalki
16:01
1:0 WILLIAMS! Coś czujemy, że to może się skończyć w dwóch setach... "Koniec rozgrzewki. Serena zaczęła grać w tenisa"
15:59
Tylko 4 niewymuszone błędy popełniła Hiszpanka. Co z tego, skoro przegrała. Tyle samo błędów miała Radwańska w pierwszym secie z Muguruzą