Witamy ponownie na Korcie Centralnym. Jeszcze nie opadły emocje po meczu Agnieszki Radwańskiej i wielkim sukcesie polskiego tenisa, a już za chwilę Serena Williams z Wiktorią Azarenką zmierzą się w walce o finał.

17:15
To tyle na dzisiaj z Wimbledonu, zapraszam wieczorem na godz. 20:00 na tekstówkę z meczu Lecha Poznań.
17:15
Amerykanka dzięki wygranej 6:3, 7:6 wskakuje do finału Wimbledonu, w którym zmierzy się z Agnieszką Radwańską.
17:14
KONIEC MECZU! Williams w finale!
17:13
PIŁKA MECZOWA! Po raz drugi, ale tym razem przy serwisie Sereny.
17:12
Nic z tego, pierwszy meczbol obroniony. 6:6.
17:11
Kolejne dwie piłki dla Williams i przy stanie 6:5 dla Williams będzie Amerykanka miała pilkę meczową.
17:10
5:4 dla Azarenki, dawno sobie nie przypominam tie-breaku w meczu pań, w którym tak długo nie byłoby żadnego przełamania.
17:08
Kolejna piłka dla Sereny Williams, 3:3 i czas na zmianę stron.
17:07
Azarenka także nie pozostaje dłużna, 3:2 dla niej.
17:07
Na razie punkt za punkt, 2:1 po serwisach Williams.
17:04
Kolejna piłka jednak dla Williams i czeka nas tie-break.
17:03
Ale Azarenka wygrała dwie kolejne piłki i przegrywa już tylko 30:40.
17:03
Bardzo jednostronne są ostatnie gemy, teraz też Serena przy swoim serwisie prowadzi 40:0.
17:01
Drugi set trwa już 50 minut, a z każdą upływająca chwilą Azarenka gra lepiej. Przed momentem z łatwością wygrała swój gem serwisowy.
16:57
Przy serwisie Sereny jednak nie ma o niczym mowy, 5:5.
16:54
ALe tym samym odpowiada Azarenka, która z każdym kolejnym gemem łatwiej wygrywa swoje gemy serwisowe. Prowadzi 5:4 i to Amerykanka będzie sie bronic za chwilę przed przegraniem seta.
16:51
Przy swoim gemie serwisowym tym razem jednak Serena szans rywalce nie dała, 4:4.
16:47
GEM DLA AZARENKI! To zdecydowanie był jeden z najbardziej zaciętych gemów w tym meczu, wygrywa go Azarenka, które objęła w drugim secie prowadzenie 4:3.