Do rozpoczęcia meczu jeszcze około 30 minut. O godz. 14:00 walkę o finał Wimbledonu rozpoczną Agnieszka Radwańska i Andżelika Kerber. Tekstówkę z tego spotkania poprowadzi Stinger.

A. Kerber vs A. Radwanska | Wimbledon
Women's Singles | Półfinał | 05.07.2012 | Londyn
A. Kerber (8)

A. Radwanska (3)

Akt. 05/07/2012, 15:22 GMT+2

15:22
Rywalką Polki będzie triumfatorka drugiego półfinału, w którym zagrają Victoria Azarenka z Sereną Williams. Z tego meczu również będziemy prowadzić relację tekstową, zapraszam za kilkanaście minut. Stinger na razie się żegna.
15:20
6:3, 6:4 dla Radwańskiej. Mamy pierwszy finał singlowy w Wielkim Szlemie od 75 lat.
15:19
JEST!!! Kerber bohatersko broniła się przed przegraną, nie dała jednak rady. Radwańska wykorzystała pierwszą piłką meczową!
15:18
AUT!!! Z przysiadem ponownie spróbowała zaatakować Kerber, ale nie trafiła. DWIE PIŁKI MECZOWE DLA POLKI!
15:17
Kerber wyrzuca piłkę w aut, dwie akcje dzielą Radwańską od finału.
15:17
W kolejnej wymianie Polka nie dała jednak szans rywalce, cierpliwość i dokładność poskutkowały. 15:15.
15:16
W kolejnej wymianie Kerber przydzwonila straszliwie, trafiła i prowadzi 15:0.
15:15
Niedobry początek gema - Kerber trafiła z challenge'em i cofnięto decyzję o asie serwisowym Polki.
15:13
Gem dla Kerber do 30. Ale prawdziwe emocje zaczną się za chwilę, gdy Radwańska będzie serwować przy prowadzeniu 5:4.
15:12
Kerber poprosiła o challenge, ale powtórki udowodniły, że rzeczywiście wyrzuciła piłkę w aut. 15:15.
15:11
Po 61 minutach meczu Polka prowadzi 5:3 w drugim secie i tylko jeden gem dzieli ją od wygranej w całym spotkaniu.
15:10
40:0 dla Polki - w ósmym gemie Kerber przy serwisie Radwańskiej nie istnieje.
15:07
Gem jednak dla Kerber. Za chwilę Polka będzie serwować przy prowadzeniu 4:3.
15:06
Było 40:15 dla Kerber, jest 40:40. Polka walczy także przy podaniu Niemki.
15:04
SMECZ KOŃCZĄCY AGI! Jak powiedział komentujący ten mecz B.Tomaszewski. Po 15 w siódmym gemie.
15:02
JEST! 4:2!!! Ufff. Kerber nie wytrzymała i po jej uderzeniu piłka wylądowała na siatce.
15:01
Uffff, zaryzykowała Radwańska drugim serwisem i się opłacało. Równowaga.
15:00
Break point dla Kerber.
14:59
JESZCZE LEPSZA WYMIANA! Ale niestety zakończona wyrzuceniem piłki na aut przez Polkę. 40:40!
14:58
YES YES YES! To chyba akcja meczu jak na razie i co najważniejsze zakończona punktem dla Polki. Kerber dobiegła do skrótu, ale nie miala szans zapobiec uderzeniu na otwarty kort.