Ojej. Totalnie rozregulowała się Lisicki. Kolejny podwójny błąd serwisowy i gem na czysto dla Szarapowej
Koszmarny początek Niemki. Podwójny błąd serwisowy i 30:0
16:57
RUSZA DRUGA PARTIA! Serwuje Lisicki
16:55
Tak kończy mistrzyni! Szarapowa wygrywa seta wspaniałym asem. W pierwszej partii zatem 6:4.
16:55
Broni się ładnie Lisicki drop-shotem.
16:54
Dwie piłki setowe dla Rosjanki. Milos Vujanić na trybunach zadowolony.
16:53
Dobry początek własnego podania dla Marii. 30:0.
16:50
Pierwsza szansa na braeka wykorzystana przez Marię. I teraz będzie serwowała, aby wygrać set.
16:47
Teraz obie wygrały podania. Maria ładnie grała i jest 4:4.
16:45
A pamiętacie jak w II rundzie Rolanda Garrosa zniesiono Lisicki z kortu po meczu z Wierą Zwonariową? To był straszny widok.
16:41
Lisicki wygrała podanie. Na razie Niemka ma tylko trzy niewymuszone błędy, a Maria osiem.
16:38
Mamy remis. Szarapowa szybko odrobiła straty. Mecz trwa 26 minut.
16:38
Maria jest o jedną piłkę od wyrównania wyniku.
16:33
No proszę. Maria wróciła do gry po słabszym początku. Przełamałą rywalkę w piatym gemie i przegrywa tylko 2:3. Teraz ma szansę na remis przy własnym podaniu.
16:29
I jest. Po 16 minutach pierwszy gem dla Szarapowej. Przegrywa 1:3.
16:27
Piękny forehand Marii i ma przewagę. Ale od razy super return Sabiny.
16:26
Wyrównany czwarty gem przy serwisie Rosjanki. Równowaga kolejna.
16:21
Sabine wygrała swoje podanie. Niesamowity początek dla Niemki polskiego pochodzenia.