Łukasz Kubot zna smak wielkoszlemowego triumfu. W parze z Robertem Lindstedtem wygrał Australian Open w 2014 r. Deblowy tytuł na kortach Wimbledonu może zdobyć z Brazylijczykiem Marcelo Melo. Przeciwnikiem polsko-brazylijskiego duetu będzie debel Olivier Marach/Mate Pavić. Zapraszamy do relacji NA ŻYWO!

22:14
Tych pieknych obrazków jeszcze trochę będzie dzisiejszego wieczoru!
22:12
Prezes również oglądał.
Radość obu dżentelmenów. Wspaniała sprawa dla polskiego tenisa.

22:09
Wszyscy doceniają heroiczny bój Łukasza Kubota!
22:07
To się dzieje!
22:05
Łukasz Kubot: pierwszy Polak, który wygrał Wimbledon. Pierwszy Polak, który wygrał dwa Szlemy!
5:7, 7:5, 7:6, 3:6, 13:11 Łukasz Kubot i Marcelo Melo zwycięzcami deblowego Wimbledonu!
22:00
JEEEEEEEST ŁUKASZ KOBOT I MARCELO MELO MISTRZAMI WIMBLEDONU!
40:0
Trzy pilki mistrzowskie dla Łukasza Kubota i Marcelo Melo!
12:11,30:0
Podaje Pavic, ale Kubot i Melo sa o dwie piłki od meczu!
12:11
Setna minuta piątego seta i prowadzenie polsko-brazylijskiego debla!
Niewykluczone!
11:11
Wracamy po krótkiej przerwie na kort centralny w Londynie. Łukaszu Kubocie, walcz o Wimbledon!
21:41
Można odetchnąć. 10 minut przerwy na zamknięcie dachu nad kortem centralnym.
11:11
Być może... W Londynie remis!
21:37
Uwaga, uwaga. Supervisor podszedł do sędziego, chyba skonsultować dalsza grę. Powoli się ściemnia w Londynie, dodatkowo zrobiło się bardzo pochmurnie. Na lożach VIP już od pół godziny rozdają koce.
11:10
92 minuty i wciąz nie znamy deblowego mistrza Wimbledonu. Czas na odpowiedź Maracha I Pavica.
10:10
Kubot serwuje. Dobry początek, który to już zresztą, w wykonaniu Polaka.
10:9
To są cyborgi. Cztery godziny i 21 minut za nami, a oba deble wygrały po 183 punkty.