Cześć i czołem bez zbędnego wstępu rozpoczynamy tekstówkę z meczu Agnieszki i Urszuli Radwańskich z Amerykanką Iriną Falconi i Chanelle Scheepers z RPA.

14:22
Dzięki za śledzenie relacji. Zapraszamy na kolejne.
14:21
Teraz Polki zmierzą się z rozstawionymi z dwójką Errani i Vinci. Łatwo nie będzie.
14:20
Koniec! Siostry Radwańskie w trzeciej rundzie debla w Wimbledonie!
14:18
Polki mają meczowego brejkpointa.
14:16
Radwańskie dwie piłki od trzeciej rundy.
14:12
Po co się niepotrzebnie męczyć? Chyba z takiego założenia wyszły krakowianki w drugim secie. Wszystkie kluczowe piłki padają ich łupem. 5:1.
14:10
4:1 w drugim secie! Polki znów zdołały przełamać rywalki.
14:08
Piąty gem rozpoczął się po myśli Falconi i Scheepers. Było już 30:0 dla rywalek, ale w końcówce gema Polki przejeły inicjatywę. Będzie przełamanie?
14:07
Długo musieliśmy czekać na rozstrzygnięcie czwartego gema. Przy pomocy asa serwisowego - pierwszego w tym meczu - Polki zdołały go jednak wygrać. 3:1.
14:00
kitus nie był zły, ale niepotrzebnie się przedłużył.
13:58
Trzeci gem drugiego seta dla rywalek. Mamy 2:1 i serwis naszych reprezentantek.
13:55
Teraz przewagę mają Falconi i Scheepers. Będą potrafiły ją wykorzystać?
13:53
Radwańskie miały brejkpointa, lecz nie potrafiły go wykorzystać. Trzeci gem trwa więc dalej.
13:48
Niezła skuteczność pierwszego serwisu Polek była ich wizytówką na początku meczu. Teraz też zaczęło się dobrze. Mamy 2:0.
13:47
Znów Radwańskie na początek przełamują Falconi i Scheepers.
13:45
Pierwszy zakończył się co prawda pozytywnie dla krakowianek, ale łatwo nie było. Choć nerwy w końcówce były zupełnie niepotrzebne.
13:44
Czas na drugiego seta. Oby lepszego dla Polek.
13:42
Ufffffffffffff... w końcu się doczekaliśmy! Radwańskie wygrały pierwszego seta 7:5.
13:40
Strasznie nierówna jest końcówka tego pierwszego seta! Polki na całe szczęście prowadzą 40:15, a serwują rywalki.