Trzecia runda US Open. Na drodze Rogera Federera chorwacka "tyczka" Marin Cilić. Panowie rywalizowali dwa razy, Cilić nie urwał Szwajcarowi nawet seta. Wszystko wskazuje, że czekają nas szybkie trzy sety. Choć Chorwat ma zwyżkę formy, więc kto wie...

R. Federer vs M. Cilic | US Open
Men's Singles | 3. runda | 03.09.2011 | New York
R. Federer (3)

M. Cilic (27)

Akt. 03/09/2011, 22:01 GMT+2

22:00
To tyle na dziś tekstówek z Nowego Jorku. Oczywiście w telewizorze transmisje dopiero się zaczynają. Dla wytrwałych noc z tenisem, a ja już się żegnam Cześć!
21:59
KONIEC. FEDERER WYGRYWA 6:3, 4:6, 6:4,. 6:2.
21:59
Trzy piłki meczowe dla Rogera. Owacja na trybunach.
21:57
FEDERER PRZEŁAMAŁ PO RAZ DRUGI I JUŻ JEDNĄ NOGĄ I RĘKĄ WYGRAŁ MECZ! 5:2 i podawać będzie Szwajcar.
21:56
kowaks198513: Ja też nie mam długiego stażu z tenisem, ale mam doświadczenie w bukmacherce. I co Ci mogę powiedzieć to odłóż kupon do szuflady i poczekaj na wynik. Nie ma co wnikać, bo los i tak jest przewrotny. Choćby sam Mats Wilander powiedział, że Serena wygra, to nikt za to nagrody nie wypłaci, dopóki tak się nie stanie.
21:53
fantenisa. Tak, Bjorn Phau. Chyba więcej zagadek już nie będzie, więc pewnie zamkniesz listę zwycięzców.
21:51
Ciekawa wymiana pod siatką. Cilić doprowadził do gry na przewagi. Miał już gorąco, bo Federer zbliżał się do przewagi dwóch przełamań.
21:48
Tymczasem 4:2 dla Federera. A CILIĆ PIĘKNIE ZAGRYWA NA LINIĘ W siódmy gemie. 15:0.
21:47
Kowaks i inni niezainteresowani mogą nie czytać (ale psuć innym zabawy też nie muszą). Jedziemy z zagadką, bo może to być ostatnia. Kto to jest?
21:42
Tym bardziej że Cilić wygrywa piątego gema. Już tylko 3:2.
21:41
Wybaczcie chwilę zwłoki, załatwiałem pilne sprawy rodzinne. W międzyczasie Federer przełamał Cilicia. Mamy 3:1. Wygląda na to, że mecz zmierza do rychłego końca. Ale nie ma co przesądzać.
21:33
Trzeci gem tego seta, a Cilić ma już 5 niewymuszonych błędów. Chyba wychodzi zmęczenie. 1:1 w gemach.
21:31
kowaks198513: Szanujemy życzenia wszystkich Internautów. Większość chce zagadek, więc jest ich sporo. Trochę kosztem meczu, tu masz rację. Choć się nie pomylę gdy powiem, że prawie wszyscy zainteresowani i tak go oglądają.
21:29
A Cilić jak to dziś jest normą wygrał swoje podanie na otwarcie czwartego seta.
21:29
Yankes .: "w Bastad 2004 roku". Punkt dla Ciebie:) losoz: to Gruzin reprezentujący Rosję.
21:22
Federer wygrał swoje podanie i objął prowadzenie 2:1 w setach! Wymęczone prowadzenie, Cilić nadspodziewanie dzielnie sobie radzi. Pytanie, ile w tym jego dobrej gry, a ile "lenistwa" Federera.
21:20
fantenisa: Brawo! O sekundy wyprzedziłeś Tsongę:). To Rosjanin Gabashvili. Przy okazji zagadka, kiedy i gdzie ten zawodnik zadebiutował w cyklu ATP?
21:18
I jest przełamanie. Roger będzie serwował na seta! Mamy jakieś zamieszanie, Cilic dostał ostrzeżenie za "grę na czas".
21:17
Brejkpoint Federera.
21:15
Cilić choć zmęczony, to serwuje coraz mocniej. Ponad 130 mil. Równowaga w 9 gemie tego seta.