63
Piotr Onami

Akt. 30/08/2017, 23:46 GMT+2

23:45
A dziś za śledzenie relacji dziękuje Wam Zwierz. Dziki Zwierz. Dobrej nocy, a chętni - oglądać tenis na antenach Eurosportu, do 7:00 rano jeszcze daleko.
Mogło być szybciej, ale najważniejsze jest zwycięstwo Radwańskiej. Jej kolejne mecze oczywiście będziecie mogli oglądać w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2. Ponadto w aplikacji mobilnej Eurosportu znajdziecie opis meczu oraz wideo z najważniejszymi akcjami meczu.
7-3
Koniec!!! 7-3 i Radwańska awansuje do 2. rundy, gdzie zmierzy się z Julią Putincewą z Kazachstanu.
5-1
Podwójny błąd Martić i Aga dwie piłki od zwycięstwa.
2-0
Tie-break Panie i Panowie. Tak, tak. Martić popełniła błąd, wyrzuciła piłkę w kort i 2:0 dla Agi.
6:6
Martić! Martić! Martić! Sytuacja się komplikuje. Chorwatka walnęła gema.
6:5
Łooooooooo!!! Awantura!!! 6:5, załatwiła rywalkę Isia do zera. Co za serwis... Tylko dlaczego nie przy stanie 5:3?
5:5
Martić wykorzystała szansę i wyrównała, bardzo dobrze serwowała i robi się nerwowo.
5:4
Powtórka z pierwszej partii. Niestety. Gem dla Martić.
23:22
Ojjjj! Co zrobiła Aga... Uderzyła z bliska w siatkę. Na szczęście zdołała odpowiedzieć asem. Ale Petra to twarda babka, walnęła teraz mocnym forhendem.
23:20
Oj, oj, czy dojdzie do powtórki z poprzedniego seta? Wtedy też Agnieszka pozwoliła rywalce się zbliżyć... aktualnie 30:15 dla Martić.
5:3
Martić jeszcze chce... Jeszcze ma gema, jeszcze to nie jest koniec...
5:2
Isia dopełnia formalności, kluczowa akcja - rywalka trafiła smeczem w siatkę. Później gładko poszło.
4:2
Zdołała utrzymać swoje podanie Martić. Jednak nie ma co robić tragedii - w końcu jest dobrze.
4:1
Jest, pięknie, Radwańska. Jeszcze trochę i Polka będzie w 2. rundzie.
3:1
Przełamanie! Agnieszka skorzystała z challange'a i okazało się, że miała rację, co dało jej prowadzenie 40:0. Po chwili rywalka ponownie walnęła w aut. Raczej nic złego Radwańskiej już się w tym meczu nie powinno stać.
2:1
Radwa, Radwa, Radwa raz dwa. Isia dała do pieca, szybko załatwiła sprawę - najs.
1:1
Martić nie odpuszcza, bo i dlaczego? Chorwatka ma gema, asem dobiła Polkę. Szybko poszło.
1:0
Baaaaaaaaang! Agnieszka wchodzi w drugiego seta z impetem, skutecznie i pewnie - rywalka zdobyła tylko punkt. Oby tak dalej.
6:4
Pięknie. Radwańska tak waliła, aż w końcu walnęła rywalkę z jej małą pomocą - podwójny błąd Martić, a wcześniej także dwie piłki w aut. Jest SET!.