Strzała! Wita Was fira i jedziemy ze spotkaniem Agnieszki Radwańskiej z Suarez Navarro

22:45
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEST! Agnieszka wygrywa 4:6, 6:3, 6:0 z Carlą Suarez Navarro i awansuje do 3. rundy US Open!
22:45
PIŁKA MECZOWA AGNIESZKI I?!
22:42
Brawo Agnieszka, może być set na sucho i oby! Może także po trzech latach awansować do 3. rundy, a tam czeka na nią Jelena Janković
22:41
5:0 prowadzi Agnieszka Radwańska i to był 10. gem z rzędu dla Polki
22:41
Nie ma zupełnie siły Hiszpanka. 15:40 przy swoim podaniu, to będzie szansa na przełamanie
22:40
Zupełnie przestała sobie radzić Carla Suarez Navarro. Przy swoim podaniu 0:30
22:38
40:0 dla Agnieszki, opadła z sił Hiszpanka i oby teraz Polka odskoczyła, 9. gem z rzędu i jest 4:0 dla krakowianki
WIDEO
Ostatni gem pierwszego seta, ŁAPCIE!
22:35
GEM RADWAŃSKA! Pomyliła się w łatwej sytuacji "trzymaj" krzyknęła Polka i jest 3:0 w decydującej partii
22:35
I jest szansa na przełamanie dla Radwańskiej
22:33
KAPITALNE zagranie Agnieszki Radwańskiej i jest 40:40, świetny return
22:32
Skrót Suarez Navarro, dogoniła piłkę Polka, ale jej atak po skosie był autowy 40:15 Hiszpanka i może zdobyć pierwszego gema w 3. secie... poszła do siatki Iśka i jest punkt 40:30... WALCZ, WALCZ
22:30
Nie idą dziś z kolei dropszoty Agnieszce... 30:0 prowadzi Hiszpanka przy swym podaniu
22:29
GEM POLKA! Odblokowała się krakowianka i prowadzi w decydującym secie 2:0
22:28
Psuje, psuje coraz więcej Hiszpanka. Z kolei Radwańska biega do większości piłek, co wcale nie było pewne na początku spotkania
22:26
JEEEEEST! Nie trafiła na koniec smecza Hiszpanka. Rozpoczyna Aga od prowadzenia 1:0
22:25
15:40 i są 2 okazje na przełamanie Carli Suarez Navarro... JEDZIESZ AGA!
22:23
PIĘKNIE ZAGRAŁA AGA przy siatce! 0:15 przy podaniu Suarez Navarro. Wydaje się jednak, że załapała swój normalny tryb gry, przy czym pomaga coraz więcej Hiszpanka
22:20
Pomogła jej Suarez Navarro i JEST SET 6:3 dla Agnieszki Radwańskiej! Wróciła do gry Polka BRAWO!
22:19
Piękny wolej pod końcową linię Agnieszki i jest 30:0, jeszcze challenge dla Hiszpanki, ale wyraźny aut i jest 40:0 i?