Żegnamy się w niezbyt dobrych nastrojach, ale z nadzieją że poprawią nam je Frytka i Matka. Z tego spotkania również relacja live!
21:04
PawelK95 - tak, F i M grają po tym meczu, czyli w sumie niebawem.
21:02
Niestety... Koniec. Przestrzeliła Słowaczka i debel Radwańska/Hantuchova przegrywa seta 4:6 i cały mecz 0:2.
21:02
Bliska wymiana - przegrana. Dwie piłki meczowe dla rywalek.
21:02
Isia jest już chyba trochę poirytowana.
20:59
Czy to ostatni gem w tym meczu? Miejmy nadzieję że nie...
20:57
Niestety, ładna daleka wymiana ale przegrana. 4:5.
20:56
Po raz kolejny Amerykanki gładko zdobywają punkty. Na szczęście wreszcie D i A zdobywają punkty.
20:54
Niestety, chyba dziewczyny rozprężyły się po czwartym wygranym gemie i tego oddały bez walki. 4:4.
20:51
!!!! JEEEEEST! Pierwsze prowadzenie w dzisiejszym dniu! 4:3!!!
20:51
40:15 prowadzenie! Czyżby 4:3?
20:50
Ważny gem teraz dla Agnieszki i Danieli. Mogą po raz pierwszy w tym meczu wyjśc na prowadzenie!
20:49
Jeeeeeeeeeest!! Daleka wymiana Isi z rywalką. Agnieszka lepsza i mamy po 3 w gemach w drugim secie!
20:49
Czy będzie wyrównanie?
20:48
Ładnie nastrzeliła rywalkę Hantuchova. Mamy przewagę!
20:47
Ładnie górną piłkę odebrała Agnieszka! po 40!
20:44
40:15, dla Amerykańskiego debla
20:41
Bardzo fajna wymiana - Amerykanki zostały ładnie przegonione po korcie ale niestety jedna z nich posłała piłkę między blisko siebie stojące Polkę a Słowaczkę. 2:3